Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kinőttem a 85B melltartóima...

Ha kinőttem a 85B melltartóimat, akkor 85C-t, vagy 90B-t kell vennem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy a melled nőtt, vagy híztál? De hát úgyis fel kell próbálni, akkor érzed majd, hogy melyik a jobb.
2010. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a melled nőtt meg, akkor a B kosárt kell C-re lecserélni. A 85 maradhat, de azt ajánlom,hogy próbálj fel több féle méretet. A szabástól is függ. Nekem vannak 80D-s, 80C-s és 85C-s melltartóim is.
2010. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez változó. Nem mindegy hogy a melled nött vagy a hátad is.


A betü a mellméret, vagy is kosár mérete a szám meg a hátkörfogaté.


Viszont anormál márkáknál a szám növekedésével arányosan nö egy kicsit a kosár is.

Vagy is egy 85C melltrató kosara kb akkora mint egy 90B kosara. Vagy is ha azt érzed hogy hátban és kosárban is kicsi akkor vegyél 90B-t de ha úgy érzed a hátad nem nött semmit sem, akkor 85C-t.


De mindenképpen próbáld fel mindegyiket.


èn már a második turnus melltartót vettem. Igaz nekem nagok a cicieim. csak triumphot horodk mert azok tartanak normálisan. 75E volt az alap méret aztán kb a 12-ik hétre kellett vennem 80F-t mert mindenhogyan nöttem, aztán most vettem egy fekete 85F-t mert H már nem volt 80s ban. De nem vezsek többet ezt mosom minden héten 1-2x.

2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hátam nem nőtt, sőt fogytam is, csak a mellem. Kb hányszor kell még kollekciót cserélnem? 19-ik héten vagyok. És a mostani melltartóim még jók lesznek szülés után?

Én is a Triumphot szeretem! Amit kinőttem, még csak 3 hetes :((

2010. júl. 1. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak jók, mert a szoptatáskor még nagyobb lett és zavart is a merevítő akkor.
2010. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!