Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen +15kg-nál tartok?

28 hetesen +15kg-nál tartok?

Figyelt kérdés
Az utolsó hónapban 5kg jött fel rám pedig nem eszem többet mint eddig. szerintetek miket egyek hogy ne kússzanak fel a kilok már?
2010. júl. 1. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizesedés?
2010. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem hiszem hogy vizesednék mert nem látszik.....
2010. júl. 1. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utólsó hónapokban, főleg 6-7 hónapos kortól rohamosabb a hízás. Én is 6 hónapos koromig 1 kilókat híztam havonta, s mégis szülésre 23 kg felesleg jött rám. Lehet kezdesz vizesedni, pihenj napközben is. Lehet nem látszik a dagadád, mert eloszlik rajtad. Ne egyél túl fűszeres, sós ételeket.
2010. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld hanyagolni a kenyeret meg a tésztát. Ha meg eszel kenyeret próbálj barna kenyeret enni. Este már annyira ne egyél sokat, és a vizesedés elkerülésére meg mint az előttem szóló is irta ne nagyon sóz és füszerezz! ÉS sétálj a párocskáddal:)


Remélem segithettem 25 hetes pocis

2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok. Én a végéig híztam 8 kilót. Szénhidrátszegény, egészséges életmód. Sok zöldség, gyümölcs, kevés liszets, édes, hízlaló ételek.
2010. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés só, inkább zöldfűszerek, kevés pékáru, lisztes dolog, sok gyümölcs, zöldség, sovány húsok. Lehetőleg ne nassolj, ha mégis akkor gyümölcsöt. Igyál sokat, lehetőleg vizet. Sétáljatok sokat.
2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!