Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A genetikai UH mit takar? Ha...

A genetikai UH mit takar? Ha magándokim van, ő elvégzi afp ismeretében vagy külön el kell mennem valahová genetikai UH-ra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van magándokim, de nem genetikus, ezért engem továbbküldött egy kórházba, ahol kifejezetten egy genetikus szakember vizsgált meg jó alaposan. De igazából semmi extra nem volt, csak tovább nézte a babát az ultrahangon, mint amúgy szokták.
2010. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A genetikai uh egy uh vizsgálat (mily meglepő:) ) ahol rendesen megnézik a szivét a veséjét az agyát, a gerincét, megnézik megvan e mindene, ha még esetleg nem tudod akkor a nemét is megmondják. "Lemérik", a sulyát megbecsülik, a szivhangját megmutatják. Szóval végülis olyan mint egy uh vizsgálat csak sokkal alaposabb!


Nekem is magándokim van de engem elküldött kórházba. Ott csinálták. Szerintem téged is elfognak...


Remélem segithettem 25 hetes pocis

2010. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát jövő héten kiderül.
2010. júl. 1. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is magándokim van,nem genetikus,és ő csinálta ezt az Uh-ot is,meg az összes többit.(34h)
2010. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!