Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ilyen érzékeny...

Normális hogy ilyen érzékeny vagyok? Más is van így?

Figyelt kérdés

23+5 hetes vagyok, ma voltam fogászaton.Hát a doki nem volt a legkedvesebb, de lehet csak rossz napja volt...mondta, hogy van egy lyuk, amit be kell tömni, de kértem másik időpontot, mert nem akartam, hogy adjon fájdalomcsillapítót.

kérdeztem tőle mekkora a lyuk, azt mondta nem tudja, nincs röntgen szeme.Mondtam neki, hogy csak azért mert volt már felületi lyukam, tömésem amihez nem kellett lidokain, kérdeztem, árthat-e.Erre azt kérdezte kapok-e epidurált majd a szülésnél, mondtam nem tervezem, erre az orra alatt megjegyezte, hogy pedig lehet jó lenne, amúgy meg az is lidokain, az sem árt a babának.Mondtam oké, de most nem úgy készültem.Erre mondta hogy nem kell úgy félni....

kiléptem az ajtón és úgy elsírtam magam...normál esetben ilyentől nem sírok, de most úgy felzaklatott a dolog...


2010. júl. 1. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem sértegettem senkit, ez csak egy vélemény volt és jogom van hozzá. Biztos benned is tombolnak a hormonok. Már csak azért sincs igazad mert nem lennék már itt ha igazad lenne mert akik ezzel foglalkoznak azok letiltottak volna. :) Illetve ha tettem is valamit az másokat nem ment fel az alól hogy nem vesznek dolgokat figyelembe és százszor kiírnak egy kérdést.

Majd akkor megyek el ha én akarom nem túlzottan érdekel mit mondassz, hisztizz csak tovább. :)

2010. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Bennem nem tombolnak a hormonok, túl vagyok rajta. Hisztizni meg nem szokásom, csak nem vagyok oda az olyan válaszokért, amelyik csak arra jók, hogy másokat kioktasson, és megbántsák a kérdezőt...
2010. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Én is sírós vagyok :(

A párom nincs velem, nem tudom mikor látom, és amint meglátok valakiket, egy párt, hogy ölelkeznek... elsírom magam. Vagy ha anyum kicsit durcásabban mond valamit, már az egész világot ellenségemnek hiszem...

Olyan rossz, tele vagyok pesszimista gondolatokkal, ingerült vagyok, mindig csak sírnék... :( de engem is csak hülyének néznek, pedig biztos csak a hormonok, mert nem vagyok egyáltalán sírós.


Ne csüggedj kedves kérdező, majd elmúlik, gondolj olyankor valami szépre :) pl a babádra amikor láttad ultrahangon :), az majd boldoggá tesz :) Csak optimistán :) (nekem ez segít) Jó babavárást!

16hkm

2010. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

amúgy nem tudom, hogy az a válaszoló, aki szerint hisztisek vagyunk, vajon minden harmadik kérdésnél leírja-e a véleményét, mert az én kérdesem kívül nagyon sok a hasonló...de mind1...

tényleg köszi a hasznos válaszokat.

Ja és köszi neked is, aki leírtad, hogy bánt veled a fogdokid, én sem lelkisegélyre várok, de másik dokihoz fofog menni, mert szeintem az is fontos, hogy ne lenézzen amiért nem vagyok olyan bátor...

2010. júl. 2. 19:27
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

A 18:37-es lelki sérült,embergyűlölő pesszimista lehet,aki boldogtalan.Nem kéne válaszolgatnia a kérdésekre,ha csak negatívan tud hozzáállni másokhoz.

A doki valóban nem volt egy nagyon kedves ember,ha látta rajtad a kételyt és nem magyarázta meg.Az a dolga,hogy segítsen és felvilágosítson.Az meg hogy elsírtad magad,az teljesen normális,én nem vagyok egy sírós alkat,de olyanokon zokogok amiken eszembe se jutott volna a terhességem előtt!!!!

Keress egy másik dokit,vagy kérd meg ezt az orvost legközelebb,hogy világosítson fel,nyugtasson meg(ezért nem lelki segély szolgálat)

Boldog babavárást!!!!

2010. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)) valószínű másik doki lesz a doloból, mert közben hallottam mástól, hogy ez a doki jó szakember, de elég durva olyan szinten, hogy nem bírja a "rinyálást", érzékenységet...
2010. júl. 4. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!