Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a torkom. Ugye nem lesz...

Fáj a torkom. Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
a skarlát egyik tünete a torokfájás. Ha később rózsaszín és piros oltok jelennek meg a bőrön, elsősorban a hason és az oldalán illetve a mellkasán, akkor menj orvoshoz. Lázat figyeld ha van.
2010. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Menj el a dokihoz nézze meg a torkodat mert ha mandulagyulladásod van az nem valami jó -gyulladás a szervezetben őt is érinti -

homeopátiás gyógyszert kaphatsz akár vény nélkül is én most estem át egy torokfájós tüsszögős megfázós időszakon

(homeovox és kamillatea valamint oscillococcinum segitett.. )

2010. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, be ne parázz nagyon a fentiektől. Nem mondom, hogy ne figyeld magad, de nagy valószínűséggel sima torokfájás, nátha lesz (a környezetemben most mindenki az...).

Attól semmi baja nem lesz a babának. Ha netán belázasodnál, akkor a lázcsillapításra viszont figyelni kell!

2010. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, épp egy laza influenzám volt, fájt is nagyon a torkom. A doki azt mondta, mézes-citromos tea, sok pihi, és mérjem a lázam. Ha felmenne, Rubophen, és szóljak neki azonnal. Nem lett lázam, de sokat feküdtem, és kb. 1 hét múlva jól voltam. Üdv, 7 hónapos kisfiú anyukája
2010. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Méz, kamillatea, homeopátia. Ha rosszabb lesz, mindenképpen menj orvoshoz! Én mindkét babámmal szedtem antibiotikumot, sajnos szükség volt rá, de minden rendben van velük!
2010. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!