Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a baba? Kézzel miért...

Ez már a baba? Kézzel miért nem érzem?

Figyelt kérdés
Már érzem a kis mocorgómat,de ha a hasamra teszem a kezemet akkor még nem érzem.Csak belül,de azt elég erőteljesen.16.hétben vagyok.
2010. júl. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Kézzel én is csak később éreztem, végülis egy egész hasfalat át kellene rúgnia, ahhoz hogy egyből érezzük. :)

De majd idővel, lehet ám kézzel is érezni, akkorákat rúgnak!

Viszont ha apa fogja meg a pocimat, akkor egyből abbahagyja a mocorgást! Kis rafinált! :)

26 hetes pocis

2010. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem érettem, hogy a férjem miért nem érzi, amikor tökre rúgdos. De hát ezért, amit te írtál. Kívülről valahogy más, csak úgy érzed, hogy hatalmasakat rúg, de közbe nem.
2010. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kívülről csak később fogod érezni, ha már elég erős lesz, a hely meg szűk neki odabenn. V
2010. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és csak a 17. héten kezdtem érezni, h talán ő lehet. Ne siettesd, fogod azt még "unni" is. :)
2010. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!