Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 év próbálkozás után most...

4 év próbálkozás után most teherbeestem, de sajnos 6 hetesen elvetéltem. Könnyebb lesz ezután teherbeesnem, vagy ismét keserves évek várnak rám?

Figyelt kérdés
Spontán vetéltem el, kitisztultam magamtól, nem kellett kikaparni(borzasztó ez a szó),így az orvosom mondta próbálkozzunk tovább nyugodtan.(természetes úton estem teherbe)Adjatok egy kis reményt!
2007. dec. 8. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon becsülöm a kitartásod,én már rég feladtam volna a helyetekben.

Minden elismerésem a tietek és nagyon szoítok,hogy mihamarabb babázhassatok.

2007. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

CSk egyet tudok javasolni: Lazulás!!

Nem szabad görcsölni a dolgon, csak éljetek normálisan, szeressétek egymást, és próbálj nem a babára gondolni minden pillanatban. Sajna ez nagyon egyéni, mindneki másképp esik át a babaváráson.

Ha godnolod, próbáld meg a serkentő tablettákat, orvos felírja.

drukkolok,hogy hamar eredmény legyen.

2007. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy végre sikerült 4 év után, szerintem nagyon jó jel. Egyáltalán nem biztos, hogy megint éveket kéne várnod, szerintem próbálkozzatok nyugodtan, amint lelkiekben is erősnek érzed magad újra. Biztosan nehéz lehetett elengedni érzelmileg a megfogant, várva várt picurt, de gondolj arra, hogy akkor valami nem volt rendben. Viszont bízz magadban, hogy ha egyszer sikerült, most már bármikor sikerülhet!!!
2007. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne add fel! Mi 5 éve probálkozunk, négyszer sikerült is teherbe esnem de mind a 4 esetben elhalt a magzat a 8. hét előtt. Nagyon nehéz évek voltak de legbelül érzem, hogy sikerülni fog. Ezt csak igy lehet végig csinálni. Kineziológushoz járok aki segit feldolgozni a kisbabák elvesztését. Szóval most 3 hónap szünetet tartunk és jövöre újra megprobáljuk. Már kromoszoma vizsgálaton is túl vagyunk és minden rendben mindkettőnkkel, igaz elmúltunk 35 évesek de nem adjuk fel.

Sok erőt és kitartást kivánok!

2007. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kitartásod előtt le a kalappal!Azt javaslom, a teherbeesés előtt 3 hónappal kezdjél szedni a magzatvédő vitamint az Elevitet folyamatosan, rengeteget lazítsd, kirándulj sokat (nem megerőltető programról van szó), a stresszt száműznöd kell, mindig valamivel foglald el magad valamivel.A terhesség alatt is ezeket folytatnod kell, ne gondolj állandóan a babára, mert az erőltetett akarat sehova nem vezet.A védőnőtől kérjél tanácsot, hogy az első 3 hónap alatt mit nem szabad fogyasztani a vetélés elkerülése végett.A párodnak is javaslom, hogy a stresszmentes, nyugodt környezetet is biztosítson magának és neked is.Ő sem fogyaszthat semmilyen alkoholt, no cigi, ami káros, mert a terhes nőnek nem kedvez.Nyugi, biztosan sikerülni fog!Sok sikert!!!!:)
2007. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én májusban elvetéltem és augusztusban már ujra lehetett próbálkozni vettem egy ovulációs tesztet és a segítségévet terhes lettem.Sok sikert ne add fel!
2007. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!