Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni siker sztorik...

Missed ab utáni siker sztorik érdekelnének, mikor jött össze a következő baba, illetve minden rendben volt-e, és hogyan éltétek meg? Meséljetek kérlek egy kis feltöltődést szeretnék :)

Figyelt kérdés

#missedabutániboldogság #sikeresterhesség
2021. ápr. 19. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem pl azt mondta ha elmúlt a vérzés, nem látja akadályát annak, hogy ne próbálkozzunk.

1 mensit sem vártunk meg és megfogant a baba :)

2021. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szívem szerint én se várnék 1 mensit se, csak az eszem mondja azt hogy azért egyet meg kéne, hogy a ciklusom is helyre jöjjön.
2021. ápr. 19. 15:01
 13/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Én sem vártam lett egy kémiai márciusban, és most is valami nem stimmel, 2-3 naponta van egy halvány + tesztem majd negatív 13dpo n vagyok, szerdán kell hogy megjöjjön. Ilyen sosem volt barnázok tegnap óta, de alig valami.

Holnap megyek dokihoz kiváncsi vagyok hogy nem e vékony a nyálkahártya és az a baj, hogy nem tud megtapadni.

2021. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
voltál kivizsgálásokon? a 3. után már elvileg küldenek hormon vizsgálatokra.
2021. ápr. 19. 15:10
 15/19 anonim ***** válasza:
Van két 20 + os meg egy 2 éves gyerekem a 14hetes down baba lett volna, sajnos nekem a korom lehet a baj
2021. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mütét után egy ciklust vártunk, majd egyből sikerült.
2021. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hét szerdán volt a missed ab befejező műtét. 4 hétig elvileg egyáltalán nem kellene együtt legyünk plusz a doki nekünk azt mondta, hogy 3 hónap múlva kezdjünk próbálkozni. De az igazság az, hogy nekem nem volt vérzés a műtét után. (előtte már egy héttel véreztem, mire műtöttek nem sok minden maradt bennem, talán jól "kipucoltak" és ezért nem véreztem utána)...szóval testileg már most úgy érzem, hogy készenállnék, sőt lenne is kedvem hozzá,csak félek, hogy nem lesz-e baj, hiszen egy hét se telt még el. Viszont nem tudom, hogy tényleg mi lenne a jó, korán nekiállni próbálkozni vagy kivárni azt a 3 hónapot. Egyrészről rettegek, hogy újra megtörténik másrészről meg annyira vágyom már rá, hogy sikerüljön, hogy most neki állnék...nem egyszerű ez lányok
2021. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál 1 vérzést vártam egyből sikerült,előtte majdnem 1 évig próbálkoztunk. Azt írják ha 3-6 hónap alatt összajön nagyobb az esélye hogy minden rendben legyen.
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17-es én egy vérzést várok csak. Azt olvastam egy doki szakvéleménye alapján, hogy ha 20 hetes terhesség alatt ment el a baba, mindegy hogy műszeresen vagy anélkül, akkor 1 mensit érdemes várni, ha 20+ volt akkor érdekes 2-3at. Szóval ha készen állsz, azért egyet várj és mehet ;) mi is ebben a várakozásban vagyunk, a héten lesz hogy 3 hete volt a műtét, szóval ha minden jól megy én már jövőhétre várom a mensit :)
2021. ápr. 19. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!