Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Rózsaszín pecsételés ellenére...

Rózsaszín pecsételés ellenére megmaradhat a baba? 6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és tegnap este ügyeleten voltam, mert enyhe szúró érzést éreztem a méhemben majd volt egy rózsaszín pecsét a wc papíron. Az orvos kb semmit nem tudott mondani. Hasi ultrahangot csinált, azon látott valamit a méhemben és manuálisan vizsgált meg. Nem volt az ügyeleten nőgyógyász (külföldön élek), így egy “sima” orvos vizsgált meg. HCG-t néztek vérből, az terhességet igazolt, de nem mondta milyen lett az érték. Igazából elég lerázós volt a dolog, azt mondta semmit nem tud mondani és hétfőn tudok visszamenni a kórházba, akkor tud egy szakorvos hüvelyi ultrahangot csinálni. Amúgy itt az van, hogy ha nincs gond, akkor a 9. hét körül vizsgálnak meg először, így egyelőre csak egy időpontom van és még nem is találkoztam a leendő orvosommal. Mára már nem volt rózsaszín folyás. Viszont a mellfeszülésem is enyhül 😔. Sejtem, hogy mi a legvalószínűbb. Írná tok tapasztalatokat? Fél éve missed abom volt, de annak semmi tünete nem volt, az ultrahangon derült ki.

2022. febr. 13. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, szurkolok, az utrogestan mar fel siker, tenyleg pihenj amennyit csak tudsz!
2022. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre téved a jövőben, azóta minden rendben a babával. Valószínűleg nálam tényleg a progeszteron okozta, mert onnantól nem volt vérzés, pecsételés. Remélem már nem is lesz. 17. hetet tötlöttem.
2022. ápr. 27. 12:55
 23/27 anonim ***** válasza:
Jaj de jó. És hogy vagytok? Jól vagy?
2022. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól vagyok 🙂. Túl erős tüneteim nem voltak eddig. Pl. soha nem hánytam. Mostanság érzem a méhszalagok húzódását meg kezd látszani a hasam. Néha már kis bizsergést, buborékokat is érzek. Összességében nincs okom panaszra és nagyon várom a babát 🙂. Kedves vagy, hogy érdeklődsz. Remélem nálad is minden rendben.
2022. ápr. 27. 14:19
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
24. Aranyos vagy, az én kisfiam már 6 hónapos, csak nekem is pont ugyanúgy indult a terhességem, mint a tiéd. Én is külföldön szültem és totális pánikban voltam. Remélem már minden rendben lesz veletek. Boldog babavárást és könnyű szülést!
2022. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiadhoz! Jó egészséget nektek is 😊. És még egyszer köszi a biztatást!
2022. ápr. 27. 14:27
 27/27 anonim ***** válasza:
Tovabbi problemamentes terhesseget kivanok, ha terveztek majd meg babat, feltetlenul hivd fel ra az orvosod figyelmet!
2022. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!