Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7+3 hetes terhesen véres,...

7+3 hetes terhesen véres, nyúlós nyák?

Figyelt kérdés

Üdv.


Fél órája volt egy enyhe görcsöm, majd elindult egy ilyen véres-nyúlós nyák, mint peteéréskor, jött még egy kicsi utána, és folyamatosan olyan libidóm van azóta, mintha most lenne peteérésem.


Most ez egy vetélési forma? Subchorialist találtak még a magzat mellet.


2022. aug. 26. 20:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze van egy enyhe alhasi görcsöm mellette
2022. aug. 26. 20:30
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
A libidó növekedést okozhatja hirtelen hormonszint változás, de a vérzés miatt én mindenképpen bemennék ügyeletre,mert vetélés jele is lehet.
2022. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mennyi volt a vér. nem mindegy.
2022. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy jó hosszú nyák volt, egy olyan 20 centi, végig vörös vér volt, majd két törlés és már semmi.
2022. aug. 26. 21:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat.. az a hematóma lenne ha minden igaz? Simán okozhatja és ez egy nagyon lényeges információ. Sok sok pihenés meg amúgy a doki mit mondott rá?
2022. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pihenjek, semmi mást.


Igen, az egy hematoma, a veszélyesebbik fajtából.


Elmúlt minden terhességi tünetem, azt hozzá kell tennem.

2022. aug. 26. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 7 hetesen vérzett ki egy jókora subchorialis hematóma, sok vérrel, és szerencsére az embriónak nem lett baja, de engem pár órára rá megvizsgáltak. A hematóma akkor már "csak" 3x18 mm volt, szóval rohadt nagy lehetett vérrel tele. (Egy héttel előtte még nyoma sem volt)

Azt mondták, ha megint vérezne, nőgyógyászati ügyeletre kell mennem.

Nem tudsz bemenni, hogy megnézzenek?

2022. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7, sajnos csak holnap tudok bemenni, hiába akarok, ma már semmi lehetőségem nincs rá, már nem vérzek, csak nyúlós nyák jön.


Neked nem múltak el a terhességi tüneteid? Nekem megállás nélkül volt hasszurkám, pont ott, ahova tapadt és ezzel a vérzéssel együtt elmúlt teljesen, ezért aggódom nagyon

2022. aug. 26. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha annyira aggódsz, csak bemennél
2022. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

#8


A vérzés idején nem voltak görcseim, ezt tudom, de egyébként konkrétan önkívületi állapot volt nálam az a 4 óra, amíg arra vártam, hogy megvizsgáljanak. Mivel fogalmam sem volt, hogy hematómám van, 99%-ig vetélésnek vettem a vérzést, ebből az elképzelésből nem is engedtem, amíg az UH rá nem cáfolt. 🙂

Utána napokban is hol volt terhességi tünetem, hol nem, de ez előtte is így volt.

Viszont két napra a hematóma kifakadása után volt egy intenzívebb szúrás egy ponton a méhemben, aztán utána a wc-ben távozott belőlem egy nyers májra emlékeztető szövetdarab. Épp akkora volt, mint amekkorának a hematómámat mérték. (Neten, külföldi oldalakon néztem képeket, hogy néz ki a hematóma, ha kijön az emberből, hát pont olyan volt.) Utána volt UH vizsgálatom megint, az embrió rendben volt, a hematóma nyomtalanul eltűnt. Aznap még pici barnázás törléskor, és abbamaradt az is.

2022. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!