Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7+3 hetes terhesen véres,...

7+3 hetes terhesen véres, nyúlós nyák?

Figyelt kérdés

Üdv.


Fél órája volt egy enyhe görcsöm, majd elindult egy ilyen véres-nyúlós nyák, mint peteéréskor, jött még egy kicsi utána, és folyamatosan olyan libidóm van azóta, mintha most lenne peteérésem.


Most ez egy vetélési forma? Subchorialist találtak még a magzat mellet.


2022. aug. 26. 20:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10, rákerestem a képekre, semmi ilyesmi nem volt, csak egy hatalmas izgalmi nyúlós váladék jött ki, ami véres volt 😊

Holnap megyek el reggel az ügyeletre, hiába akarok most elszabadulni, nem tudok.


Nagyon drukkolok most magamnak, hogy minden rendben legyen, csak tényleg az a para, hogy minden tünet elmúlt, örülök, hogy nálad minden rendben volt 😊😊😊😊

2022. aug. 26. 23:06
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek amúgy nem múlnak el egyből, viszonylag sok idő kell a hcg-nek hogy kiürüljön a szervezetedből
2022. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a vérzésre két nappal volt ez az undi jelenség.

Amikor vérzett, akkor úgy vérzett, mint neked. Véres, de mégis olyan vizesebben, nyúlósan. Nem menstruáció szerűen, mert az nekem barnázással szokott indulni, ez meg tök hirtelen jött (lépcsőzés közbe).


Drukkolok, hogy neked is csak az volt, ami nekem, és holnap reggel hallgathatod a szívhangot! 😊

2022. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13, nagyon szépen köszönöm 😍🤗

Remélem, hogy nem lesz para abból, hogy elmúlt minden terhességi tünetem

2022. aug. 26. 23:45
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

A terhességi tünetek jönnek-mennek, nekem meg egyáltalán nem is voltak.

Az hogy most nem tapasztalod őket, az az égvilágon semmit sem jelent.

Én a vérzés miatt aggódnék a helyedben.

2022. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett végül?
2022. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!