Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hányadik héttől "biztos" a baba?

Hányadik héttől "biztos" a baba?

Figyelt kérdés
Mikor mondtátok el mindenkinek? És mikortól kicsi az esélye a bajnak?

2022. szept. 11. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: akkor is elmondják ha kifejezetten keritek hogy ne? mert akkor el se mondd amíg nem publikus mindenkinek...
2022. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8-9 hetesen elmondtam kb mindenkinek akivel találkoztunk, család, barátok. Úgyis gyanakodtak volna, hogy nem iszom alkoholt, mivel amúgy nem volt szokásom visszautasítani.

A betöltött 12. hetet mondják, mint vízválasztó. Én most vagyok 22, de biztosnak még most sem érzem, szerintem amíg nincs a kezemben egészségesen, addig nem is fogom.

2022. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11# sajnos biztos vagyok benne hogy igen.
2022. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor már érezni a magzatmozgást. Engem az nyugtatott meg. De leginkább az, amikor végre a kezembe foghattam.

Mi nagyon sokat vártunk rá, és az elején egyáltalán nem éreztem biztosan hogy megmarad. A szűk család (pl. anyukám) a 17. héten tudta meg.

Mondjuk a genetikai ultrahang után már el akartam mondani, csak pont jött a karácsony, és így azt már megvártuk a bejelentéssel. Bár a vacsoráig takargatni kellett a hasam, mert már szépen gömbölyödött.

2022. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!