Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9+4napos terhességemnek...

9+4napos terhességemnek kellene lennie utolsó menstruáció szerint, orvos ma 5hetesnek megfelelőt mért. Elhalhatott?

Figyelt kérdés
Júli 23-án volt meg utoljára, augusztus 15-én már erős pozitívat teszteltem. Lassan a 3.mensim marad ki, ma voltam orvosnál, nagy meglepetésemre azt mondta nincs szívhang, crl 8mm ez egy 5hetes terhesség, menjek vissza 3hét múlva. Hiába mondtam, hogy dehát augusztus közepén már pozitívat teszteltem nem érdekelte, úgy van vele, hogy ez egy korai terhesség. Persze én azonnal megrémültem, hogy most 3hétig bennem lesz a halott baba? Mert nem létezik, hogy majdnem 5héttel később fogant volna. Vettem digitális tesztet, gondoltam ha ez is kevesebb hcg-t mutat ami tényleg korai terhességet mutat akkor valószínüleg ürül.. de azt jelzi, hogy 5hétnél jóval idősebb terhesség. Felhívtam egy magándokit, azt mondta délután kérjek időpontot az aszisztensetől kb olyan 10nap múlvára, 3hét kontroll szerinte is sok ilyen esetben. Nekem az is sok a bizonytalanságban.. járt valaki hasonló cipőben? Borzasztóan magam alatt vagyok
2022. szept. 28. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben nem ringatnám hamis reményekbe magam :( Ha augusztus 15-én pozitív volt a teszt, és július 23 volt az utolsó menstruációd, akkor szinte biztos, hogy megállt a fejlődésben. Nagyon sajnálom. 10 napon belül lehet, hogy beindul magától a vetélés, ha pedig nem, akkor biztosan műszeres úton fejezik be.
2022. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Foganhatott volna akár később, de nem ennyivel, ráadásul az augusztus 15-ei teszted miatt így kizárható ez is. Sajnálom. ☹

Egyébként a 8 mm-es CRL sehogy sem 5 hetes, az méretileg már a hatodik hét vége felé van. Ennyit biztosan benézett az orvos.

2022. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha augusztus 15-en már pozitív volt a teszt akkor ennek sajnos vége. Sajnálom :(


Sokszor mondják, hogy nem érdemes hamar menni nőgyógyászhoz, elér csak 8. héten akkor már biztos van szívhang. Csak ha nincs, akkor ez lesz, még találgatják az orvosok, hogy vajon ez most ilyen fiatal terhesség vagy elhalt.

2022. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába mondtam a dokinak, hogy korai nem lehet az aug közepi teszt miatt, akkor itt baj lesz. Természetesen leteremtett... Hát hogy az a teszt nem jelent semmit. Jövöhèten megyek magándokihoz, akkor remélem kiderül mi is a helyzet. Ez a bizonytalanság a legrosszabb, pláne így, hogy a teszt meg magas hcg eredményt mutat, gondolom annak is ürülnie kellene már.. Családba sok az iker terhesség, férjem arra is gondolt mi van ha van egy màsik aki él és termeli a hormont. Bár akkor csak észrevette volna a doki nem?!
2022. szept. 28. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Tesómnak pontosan ugyan ez volt. 9+2 hét, 5 hetesnek megfelelő terhesség, 15mm petezsák benne szikhólyag. 3 hét múlva kontroll.

Nem maradt meg a kontrollig, művi úton fejezték be.

Komolyan mi ez a 3 hét a dokiknál mostanában??? Kivárják, hogy elintézze a természet és ne nekik kelljen kimondani amikor tök egyértelmű, vagy wtf?

2022. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

A 8mm crl 6+4nek felel meg táblázatok szerint.


Az, hogy a hcg sok, nem jelent semmit. Nekem volt egy terhességwm, ahol üres maradt a petezsák, ott is a műtétig majd leugrott a 2.csík.


Ennyit szerintem nem csúszhatott a dolog, de láttunk már csodákat

De sajna ez nem hiszem, hogy az a kategória.

2022. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a várakozást az orvos részéről.

5 hetesen nincs szívhang.


Próbálj egy másik magánnőgyógyászatra bekéreszkedni, bár így is kórházban fognak műteni, szóval előrébb nem tudom, hogy hogyan lehetne hozni.

2022. szept. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sztkba vizsgáltak tegnap. Egy hét múlva megyek a magán dokihoz, azt mondta akkor már biztos lesz, hogy mi is a helyzet. Egyébként màr feltűnő a pocakom is, főleg hétfő óta ugrott meg, azóta feszülést is érzek a méhembe. Próbàltam rákeresni, hogy milyen gyorsan zsugorodik össze a baba, de nem találtam semmit erről a neten.
2022. szept. 29. 09:14
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
A hasad egészen biztos nem az embriótól van. 9 hetesen sincs még terheshas. Az puffadás lesz, semmi más.
2022. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony vagyok és harmadik terhesség.
2022. szept. 29. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!