Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9+4napos terhességemnek...

9+4napos terhességemnek kellene lennie utolsó menstruáció szerint, orvos ma 5hetesnek megfelelőt mért. Elhalhatott?

Figyelt kérdés
Júli 23-án volt meg utoljára, augusztus 15-én már erős pozitívat teszteltem. Lassan a 3.mensim marad ki, ma voltam orvosnál, nagy meglepetésemre azt mondta nincs szívhang, crl 8mm ez egy 5hetes terhesség, menjek vissza 3hét múlva. Hiába mondtam, hogy dehát augusztus közepén már pozitívat teszteltem nem érdekelte, úgy van vele, hogy ez egy korai terhesség. Persze én azonnal megrémültem, hogy most 3hétig bennem lesz a halott baba? Mert nem létezik, hogy majdnem 5héttel később fogant volna. Vettem digitális tesztet, gondoltam ha ez is kevesebb hcg-t mutat ami tényleg korai terhességet mutat akkor valószínüleg ürül.. de azt jelzi, hogy 5hétnél jóval idősebb terhesség. Felhívtam egy magándokit, azt mondta délután kérjek időpontot az aszisztensetől kb olyan 10nap múlvára, 3hét kontroll szerinte is sok ilyen esetben. Nekem az is sok a bizonytalanságban.. járt valaki hasonló cipőben? Borzasztóan magam alatt vagyok
2022. szept. 28. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem a baba látszik. Te irod, hogy 8mm. Szerinted ez akkora látványos méret?


En is vékony vagyok, mind a 2 terhességem a 20.héten kezdett el látszani.

2022. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, nekem már az első is korán làtszódott, sőt 15hetesen már kívülről is lehetett érezni. A babát mérte 8mm-nek gondolom és nem a méhem.. Nem első terhességem, tehát azért van némi tapasztalatom, de az első eset amikor nem akkora mint lenni kellene.
2022. szept. 29. 14:36
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

A terhességed nem 9 hetesnek felel meg a CRL alapján, hanem 6 hetesnek.

Semmi értelme beleélned magad ebbe a terhességbe, hisz a korai teszted miatt itt biztosan túl nagy az elmaradás. Már szívhang sem volt, pedig 8 mm-nél már nézik.

Ez akkor is csak puffadás, fogadd el.

Nekem 6-7 hetesen volt akkora hasam, mint most 19 hetesen sem. De én tudtam, hogy az csak puffadás volt.

2022. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 7hetesen mértek 8mm embriót, és már volt szívhang is. Azóta már 2éves. Ha nem volt szívhang, így tényleg kevés szerintem az esély, de szurkolok, hogy csak elnéztek valamit
2022. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát azóta megjártam a magándokit, elhalt terhesség, a petezsák is szabàlytalan. Próbàltam hívni az sztk-s rendelőt, hogy kaphatnék e időpontot előbb, 2napig próbálkoztam de fel sem vettèk a telefont így bementem a megyei kórház szakrendelésére tudom, hogy ott belehet regisztràlni időpont nélkül is, csak akkor többet kell várni, hát 4óra várakozás után behívtak, majd jól leteremtett a doki, hogy semmi keresni valóm ott. Mert nem ahhoz a szakrendelőhöz tartozom körzetileg. Meg miért vagyok türelmetlen majd beindul magától a vetélés (3hete már biztosan nem él, de legyek türelmes) borzasztóan nehéz így a tudattal, hogy bennem van a halott gyerekem de minden terhes tünetem megvan :( szeretnék túl lenne rajta már. Esetleg nincs valami tippetek van e valami taktika, hogyan lehetne felgyorsitani a folyamatot? Valami gyógytea vagy bàrmi.
2022. okt. 12. 21:10
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre praktika nincs. Max az imádkozás.


Én is így jártam sajna. Nekem 4 hét volt a vélhető elhalás és a műtét közt. 3 hétig éltem a tudattal, hogy én szenvedek a terhestünetektől, feleslegesen, és bennem egy elhalt embrió.


Mégsem hibáztattam senkit, hogy nem műtenek meg elöbb.


Aztán eljött a műtét, azt a megaláztatást amit ott kaptam, soha nem felejtem el. Ez ilyen sajnos magyarországon.

2022. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs praktika. Én is most vagyok túl egy vetélésen. Nekem úgymond szerencsém volt, mert magától rendeződött. Nálam úgy volt, hogy a 8. hét környéken már nem volt semmi terhes tünetem. Minden tünet elmúlt. Bosszantott, ezért elmentem egy ultrahangra. Ott kiderült, hogy már egy hete elhalt. Kaptam egy kis időt, hogy magától kiürüljön. A 9. hét végén kezdtem barnázni, majd vérezni. Aztán voltam vizsgálaton, ahol megállapították, hogy minden kiürült.
2022. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!