Ez mitől lehet? 10+5 hkm

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra elvágódtak a tünetek, de az összes és egyszerre.

Ennek 3 napja.


A mellem eddig be volt durranva és nagyon érzékeny volt, most össze van esve, puha és lóg.


Eddig mindig volt hasszúrkám, haskeményedésem, már ezek sincsenek.


Az ételundort (pl hús) "kinőttem" és újra azt eszem.


A 0-24 alvást felváltotta a normális bioritmus.


A hangulatingadozás szintén elmúlt, kiegyensúlyozottnak érzem magam.



Az aggaszt, hogyha apránként múltak volna el, akkor elhinném azokat a "jönnek-mennek" mendemondát, de minden egyszerre múlt el, és ennek már 3 napja.


Jöhetnek negatívum és pozitív tapasztalatok is.


Kivárjam a 12. heti UH-t?


2022. szept. 29. 05:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Mások tapasztalata rajtad semmit sem segít , mert nem vagyunk egyformák . Ami biztos , a terhességi tünetek jönnek mennek , az egész 40 hét alatt . Akkor is ha teljesen rendben van minden , akkor is, ha baj van .

Bizz a babádban , hogy erős és növekszik - a felesleges stresszelés csak árt, ez viszont tuti .


38hkm

2022. szept. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Ne aggódj, a terhességi tünetek jönnek-mennek. Én örültem hogy végre nem kell melltartóban aludnom annyira fájtak és kőkemények voltak.

Ameddig nincs vérzés én nem aggódnék.

2022. szept. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2, a magzatelhalás NEM jár sem vérzéssel, sem görccsel
2022. szept. 29. 05:47
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

De nem aggódhatsz végig 9 hónapot hogy bármelyik pillanatban elveszítheted. Csak magadat őrlöd vele.

Írtam hogy ÉN addig nem aggódnék ameddig nincs vérzés, ez az én saját véleményem de ha annyira ideges vagy nézesd meg magad.

2022. szept. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Menj el, nézesd meg a babát és megnyugszol. Ez jelenthet jót és rosszat is, ezt neked neten keresztül senki nem fogja tudni megmondani.

Egyébként meg szerezz be egy szívhang hallgató készüleket ilyen esetekre. Én anno a 9. héten már megtaláltam vele a picurt.

2022. szept. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5, azt mondta a terhesgondozós, hogy csak rendkívüli esetben vizsgál meg soron kívül.


Félek, hogyha ezt ott elmondom, akkor kinevet, behazudni nem akarok olyanokat, hogy vérzek meg ilyenek, mert félek, hogy ez valóra válik.


Minden másra ott a magán, ma felhívom, de kötve hiszem, hogy ezen a héten fogadni fog :(

2022. szept. 29. 06:17
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Jogos a felelmed. Ha eddig sem lett volna tunet,ugye akkkr az nem jelent semmit. De ha voltak eros tuneteid es nem ter vissza pár napon belul,akkor erdemes ranezetnj. Nekem is volt hogy elmult,de 3 napon belul mindig visszajött a hanyinger, kb a 14.hetig. sajnos sogornom jart igy,minden alkalommal mikor eltuntek a tunetei egycsapasra magzatelhalas volt. De o nem jutott a tizedik hetig. Nem paráztatni akarlak,de ugysem fogsz megnyugodni szerintem,csak a 12.utan. drukkolok
2022. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ez rosszat jelentett. Elhalt a terhességem. De nem biztos, hogy nálad is gondot jelent. Mindenesetre inkább menj el egy ultrahangra, ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel. Engem nem hagyott nyugodni a dolog, és sajnos beigazolódott a félelmem. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2022. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Miért kell lehuzni a rossz élményeket átélt nőket?

Ezekután nem is mernek majd írni semmit.


#7, remélem, hogy a sógornődnek azóta lett gyereke 😊



#8, sajnálom, remélem, hogy az élet kárpótolt egy másik picivel! És köszönöm szépen.

2022. szept. 29. 07:38
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Bármit jelenthet, de én is aggódnék. Én ilyenkor a föld alól is előkerítettem egy magán dokit, aki tudott fogadni még aznap. Mondjuk Budapesten ez nem volt olyan kivitelezhetlen. Megérte a pénzt, hogy megnyugodjak. 10 hetes voltam én is egyébként. Minden rendben volt, reméljük nálad is így van.
2022. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!