Ez mitől lehet? 10+5 hkm

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra elvágódtak a tünetek, de az összes és egyszerre.

Ennek 3 napja.


A mellem eddig be volt durranva és nagyon érzékeny volt, most össze van esve, puha és lóg.


Eddig mindig volt hasszúrkám, haskeményedésem, már ezek sincsenek.


Az ételundort (pl hús) "kinőttem" és újra azt eszem.


A 0-24 alvást felváltotta a normális bioritmus.


A hangulatingadozás szintén elmúlt, kiegyensúlyozottnak érzem magam.



Az aggaszt, hogyha apránként múltak volna el, akkor elhinném azokat a "jönnek-mennek" mendemondát, de minden egyszerre múlt el, és ennek már 3 napja.


Jöhetnek negatívum és pozitív tapasztalatok is.


Kivárjam a 12. heti UH-t?


2022. szept. 29. 05:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10, ennek nagyon örülök 😊
2022. szept. 29. 07:41
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
8-as vagyok. Tegnap tudtam meg. Amúgy csak két hét múlva mentem volna vizsgálatra. Nincs vérzés, semmi. Remélem, hogy minél előbb túl leszek a műtéten. Neked meg szívből kívánom a legjobbakat!
2022. szept. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tavaly mikor ez volt,megállt a baba szíve. :(

Én megéreztem,hogy valami nem oké,így felkerestem egy idegen nőgyógyászt,mert az enyémhez csak 2 hét mulva volt időpont.Milyen jol tettem...

2022. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Szia én több vetélés után agyon paráztam magam. 10. Héten a saját dokim csak rámnézett ,hogy van e szívhang. Viszont ami nekem segített ,hogy vettem egy szívhangfigyelőt és bár nehezen de megtaláltam a 10. Héten. Igy nyugodt voltam mert szinte minden nap megkerestem. Azóta umis hallgatom mert még nincs fix mozgás érzetem

Nálam a vetéléseknél a tünetek megmaradtak. Csak az uh-n derült ki ,hogy baj van.

2022. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Most a négyszeresére puffadt fel a hasam és olyan kemény, hogy diót lehet törni rajta
2022. szept. 29. 10:22
 16/21 anonim ***** válasza:
Étkezés után puffadt fel? Az jellemző tünet a terhesség alatt. Nekem a puffadás is elmúlt, amikor elhalt a terhesség.
2022. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Semmi, magától puffadt fel, reggel 6-kor ettem utoljára
2022. szept. 29. 10:33
 18/21 A kérdező kommentje:

Most ment le teljesen laposra a hasam, konkrétan beesett.

Csak jövőhét hétfőre tudtam időpontot kérni :(

2022. szept. 29. 12:28
 19/21 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd írd meg, hogy mi volt a vizsgálaton!
2022. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
6%
Mit meg szendvetsz ,de tényleg.Ezt nem lehet tudni.Vagy él,vagy nem.Majd az ultrahangon kiderül.
2022. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!