Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek mostanában volt vetélés...

Akinek mostanában volt vetélése, hogy bírta? Hogy lehet ezt túlélni?😭

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 09:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még most sem tettem magam rendesen túl rajta. De a sötét napokon szokott segíteni, ha olyan dolgokra gondolok az éltemből ami boldoggá tesz. Mert annyi minden van ebben az életben ami szép! Olyan sok jó dolog!

Lehet mindennek meg van a miértje, én sem tudom…

De próbálj meg kicsit megnyugodni. Sok szép dolog vár még az életben. Valamint egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz gyereked!

Adjon erőt az hogy nem vagy egyedül, és hogy mindig van tovább. Nehéz lesz, de menni fog.

2023. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11! Aranyos vagy, köszönöm. Én most ezt a szépet nem látom, mert már előtte összeomlott az életem egyéb okokból. Nem ez az egyetlen problémám, csak ez a legfájdalmasabb.

Nem biztos, csak valószínű. Nagyon öreg vagyok már és de, egyedül vagyok. (Mármint nem úgy, hogy más még nem élt ilyet át, mert sajnos, azzal sokan vagyunk.)

2023. ápr. 19. 22:21
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

11. vagyok

Akár hogy is, sose add fel! Menj el sétálni. Nézz meg egy jó sorozatot, ha szükségét érzed menj pszichológushoz. Az, hogy össze omlott az életed már előtte, ahogy írtad is, ez egy nagyon fájó dolog lehet. Talán tudna segíteni, átvészelni ezt a dolgot. Én nagyon szurkolok neked, az élet minden terén. Örökre hidd el úgysem marad ez az állapot! Ki fogsz belőle jönni, mindenből! Az idő is nagyban segít begyógyítani a sebeket! Csak ne add fel! Talpra kell állnod!

2023. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13! Nagyon régóta járok pszichológushoz. Mindig megkérdezi, hogy minek? Semmi bajom, csak lúzer vagyok😂

Mindig azon dolgozom, hogy kijöjjek, de mindig csak egyre rosszabb lesz. Azt hiszem, ennél rosszabb már úgyse lehet, aztán kiderül, hogy mégis. Mondjuk mostmár biztos nem lehet, mert szerintem ennél csak egy rosszabb dolog van. Ha valakinek a már megszületett gyereke hal meg. Olyanom meg ugyebár nincs.

2023. ápr. 19. 22:50
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

#9es vagyok. Február közepén 2 beagyazodott petesejtet láttak.

Február végén elkezdtem vérezni, az uh-n akkor már csak egy petezsakszerű felhalmozódást láttak és mellette, egy szabálytalan valamit amitől véreztem.

Következő uh-n szabálytalan volt a Petezsak de volt szívhang. (Március közepe)Ekkor voltam 6 hetes. És a 9 hetes kontrolon április elején nem volt szívhang és kb 6-7 hetesen megállt a fejlődésben. Adtak időt a természetes kitisztulásra, de nem indult meg a spontán vetélés, így műtöttek.

Műtét után 1,5 hét otthon. A házi orvos mondta pihenjek meg, de mondtam hogy jobb lesz emberek között. Ülő irodai munka, nem megerőltető, inkább megyek.

2023. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15! Jaj, ennyi reményt! Ez borzalmas 😥Mindig ott van, hogy hátha mégis. Ez borzalmas lehetett. Én most azt várom, hogy ürüljön,de nem akar. Tegnap volt tiszta vér, uh.már semmi nem látszik. Abba kellett hagynom a gyógyszereket, hogy ne kelljen műtét, erre pont ellenkezőleg, elmúlt a vérzés. Nem tudom, mennyit kell még várni, de túl akarok lenni rajta végre. Lehetőleg műtét nélkül.
2023. ápr. 19. 23:29
 17/19 20210513 ***** válasza:
100%

Szia. Nem túl élek, csak az ember eggyütt él ezzel a borzasztó tragédiával. Minden nap fáj, sosem múló fájdalom. Akár pár hetesen vagy nagyobb babát veszít el az ember.

Engem nagyon megvisel, a 21 héten veszítettem el a kisbabám. Azóta már van egy egészséges babám, mert hittem benne hogy lesz. Nem adtam fel, nagyon nehéz volt de sikerült.

2023. ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17! Köszönöm, hogy leírtad. 21 hetesen még borzalmasabb lehet😥

Én is csak abban bízom, ha sikerül végül, kicsit könnyebb lesz, de erre nagyon kicsi az esélyem.

Szerintem csak akkor tudnám elfogadni, ha még akkor terhes lennék a megszületett babámmal, mielőtt született volna, akit elveszítettem. De erre meg még kevesebb☹️

2023. ápr. 23. 09:29
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem lehet túltenni magadat. Vagyis jobb lesz, ahogy múlik az idő, de nekem még mindig fáj pedig már jó pár hónapja volt és van egy kislányom is. Mi kistestvért szeretnénk, de 5 hetesen spontán vetélésem volt. Őszintén a legjobban az olyan válaszok verik ki nálam a biztosítékot, hogy másnak is volt már ilyen, majd lesz másik stb...
2023. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!