Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok tegnap...

6 hetes terhes vagyok tegnap volt egy kis rózsaszìnes folyásom éjszaka semmi most megint van picit fájdogál a hasam ez lehet a vetélés kezdete?nagyon meg vagyok rémülve.dokihoz kedden megyek.

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy majd az orvos tud biztosat mondani csak tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy akinek volt ilyen rózsaszin folyása mi lett a vége?
2023. aug. 13. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
megallapitott a terhesseged vagy kedden lesz az elso UH vizsgalat? a rozsaszin folyas es minimalis alhasi gorcs normalis lehet, boven raersz megvarni a keddet. Amennyiben bo darabos verzesed lesz, mensesnel erosebb alhasi gorcs akkor elkepzelheto hogy veteles, de addig csak magadat stresszeled es feleslegesen rohangalsz dokihoz;)
2023. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedden lesz az első uh vizsgálat nem akartam túl hamar se orvoshoz menni
2023. aug. 13. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Kér gyerekem van de ha lenne egy pozitív tesztem és 6 hetes lennék ha voltam már orvosnál ha nem biztos nem várnék keddig...de ha te ennyire nyugodt vagy lelked rajta...
2023. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 vetélésem volt ...

Volt hogy fájdogált a hasam,elmentunk az ügyeletre,azt mondták minden ok,majd otthon elkezdtem vérezni és vetélés lett a vége.

A kislányom most 5 hónapos,vele tavaly juliusban lettem terhes,úgy fájt a hasam,jobban mint mikor meg szokott jönni,majd 6. hét körül barnáztam is.A doki írt utrogestant,el is mult .Hála istennek probléma mentes terhesség volt,pedig biztosra vettem,hogy vetélés lesz a vége.

Szoval itt bárki bármit írhat,még a dokik sem tudják ,hogy mi lesz.Sajnos ez az időszak ilyen.Minden jót és kívánom baba legyen belőle !

2023. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!