Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mikor jött össze vetélés...

Kinek mikor jött össze vetélés/ missed ab után a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, 1 évbe telt mire nagynehezen összejött a baba, aztán lett egy terhességem, 10 hetes kora körül leállhatott a fejlődésben, de csak most a 13. hetben vettem észre, mert kontroll vizsgálatom, pont pár napra lett volna amikor elkezdtem vérezni és mentünk az ügyeletre ahol egyből bent tartottak, majd ki is műtötték a babám. Most nagyon kétségbe vagyok esve, főleg hogy nehezen is jött össze, hogy vajon pár hónap múlva ha újra próbálkozhatunk majd sikerül e pozitívat tesztelni, és ha igen nem lesz e megint baj. Valaki valami hasonló tapasztalat vagy jótanács?

márc. 10. 19:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki szedett valami olyan vitamint ami nagyban segíthetett, hogy legközelebb egészséges baba legyen?🥺
márc. 12. 07:51
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Én Q10-et, mert állítólag javítja a petesejt minőségét, az enyémek meg már öregek. De azt hiszem, kicsit már az elsőnél is szedtem. Szóval az se csodaszer.
márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már van egy kislányom, a masodik babára fél évet próbálkoztunk és missed AB lett.. 1 mensit vártunk meg és utána egyből sikerult is. :)
márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Folsavat szedtem ès teherbeesès előtti vitamint. Amikor pozitìv lett a tesztem akkor meg a dokim egyből ìrt fel progeszteront ès a vitamint vàltottam terhesvitaminra.

márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vérhígítot írtak, Aspentert, Progeszteron, Femibion és ezekben a téli időszakokban + C és D vitamin :) a Femibionban van folsav. :)
márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!