Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet ezen túl esni?...

Hogyan lehet ezen túl esni? Miért nem érti meg a barátom? Lehet hogy csak én képzeltembe hogy a nővérke a hibás? 2 hete történ utána lehet már szeretkezni?

Figyelt kérdés
2 héttel ez ellőt elvetéltem 5 hetes terhes voltam. De bele vagyok betegedve hogy én tehetek az egészről. Szeretkeztem a párommal és utána kis vér jött is másnap több jött és bementem a kórházba megvizsgáltak nyugtattak hogy semmi gond nem lesz. Másnap jött egy nővérke beadott valami injekciót hogy az orvos utasította erre de az a orvos meg se nézett. Be adta és fél óra múlva úgy éreztem szétszakadok kimentem a wc-re és ott vetéltem el a nővérek nem foglalkoztak velem én meg nem tudtam mi történik első terhesség volt. Igaz párom nem akarta mert ez véletlen terhesség lett igaz fiatal vagyok 19 éves de nagyon rossz mert párom végig abortuszt akart én meg majd nem megtettem de nem ment nem akartam. Beletörődött a döntésebe és utána veszítem el annyira rossz nem bírom kiheverni :'( :'(. most meg már szeretne velem lefeküdni de nem is tudom mikor lehet ilyen elvetélés után. Meg lelkileg se vagyok ott :'(

2012. okt. 9. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A te szívhangod volt? Ami alapból 80-110 közötti max???? A babáé pedig 140-150/perc.

Számomra annyira hihetetlen ez az eset!


A kérdezőé is, hogy valami injekciótól elvetélt. Ugye abortusz injekció nincs, milyen injekció lehet, amitől elvetél egy kismama? és ezek után nem jártok utána.

Komolyan tök döbbenet ez a két eset.

2012. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos:(


1-es voltam

2012. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig télleg igaz sajnos akármilyen hihetetlen is. Ha nem hiszed, tehetek képet a zárómról, meg a kiskönyvemről.
2012. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Feltennéd?

A kiskönyvbe a védőnőnek azt is be kell írnia, hogy mennyi volt a pulzusa a babának, amit hallott. Oda mit írt?

2012. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Feltehetem igen, mert tudom, hogy milyen hihetetlen dolog..Az nincs odaírva.


1.es voltam

2012. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom a legelső válaszolót hogy ezt történt veled. A záró jelentésemen egyáltalán nincs fel tüntetve miket kaptam. Kérte a házi orvosom is de mondtam nem kaptam most vissza mentem kontrollra nem kaptam ki. Nem tudok beletörődendi :'( az orvos annyit mondott nekem ,, Úgy is fiatal magácska felesleges lett volna még ezt a babát megszülnie" így mondta nekem most kedden. ÉS csak rosszabb lett igaz nem volt még olyan nagy baba. De akkor is az enyém volt és rossz :'( nagyon :'( most meg pszichológust akar anyám de nem szeretnék róla beszélni csal elfeljteni mert nagyon rossz :'(
2012. okt. 11. 13:17
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
szerintem ezt ki kell vizsgáltatni, jogod van tudni, hogy mi történt veled, itt emberéletről van szó. próbálj valamilyen civil szervezettől segítséget kérni, ami anyákkal vagy egészségüggyel foglalkozik, ott legalábbis meg tudják mondani, hogy mit tehetsz. ezt nem szabad annyiban hagyni, mert nem bántak veled emberhez méltóan.
2012. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!