Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hétvégén vetélés, most szombat...

Hétvégén vetélés, most szombaton esküvő - hogy fogom kibírni?

Figyelt kérdés

Hétvégén spontán elvetéltem, 7 hetes lehettem. Nem tudtuk hogy terhes vagyok, szombaton görcsöltem és kórházba mentünk, de már semmit nem tudtak tenni az orvosok.


Most szombaton lesz az esküvőnk. Ma sminkpróba, elhozzuk a ruhát, jön a dekoros és megbeszéljük az utolsó apróságot.


Valami tipp, tanács hogy hogyan tudnám ezt végigcsinálni? A vetélésről senki nem tud, és nem is szeretnénk elmondani.


2013. jún. 20. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

gond nélkül. Addigra már vérezni nem fogsz valószínűleg...

Semmi baj nem lesz...

Max a lelki oldala, de igyekezz nem elsírni magad... Én 14 hetesen veszítettem el a gyerekem és rá 2 napra anyáknapjáztam... Na az sz.r volt..

2013. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Terveztétek a babát egyébként? - próbálj úgy gondolni rá, hogy még nem volt itt az ideje, ezért elment tőletek... persze tudom, mondani könnyű , de az önmarcangolás nem segít, így történt, nem tehettek róla!
2013. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rendesen beárnyákolja az esküvőt, elhiszem, hogy nagyon szomorú vagy... Tudom nem vigasz, de ilyen korán a mindent vagy semmit elve érvényesül, tehát az embrió nem volt egészséges ezért ment el... Most már egy kis lélek az angyalok között! Fel a fejjel, tudom könnyű mondani, de nézz előre és próbálj meg boldog lenni a nagy napodon!
2013. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekints az esküvőre úgy, mint egy új kezdetre. Egy boldog élet kezdetére, ahol megszűnik a fájdalom. Részvétem és mindne jót kívánok nektek a jövőben!
2013. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom butaság ha valaki ezzel próbál vígasztalni, de a korai vetélések oka valami fejlődési rendellenesség, ami élettel összeegyeztethetetlen. Ő nem volt még baba, valószínűleg szívhangja sem volt. Egy lehetőség, ami nem jött össze. Persze, el tudom képzelni, hogy rossz lehet, de ahogy írtad-nem tudtad, hogy terhes vagy, gondolom nem is terveztétek még (aki tervezi a babát, az már a nem várt napján tesztel). Új kezdet, új élet, lesz még lehetőségetek. A terhességek elég nagy hányada megszakad, mielőtt tudnánk róla.
2013. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.


Nem terveztük, védekezünk is. Volt hasmenésem, de használtunk gumit közel 1 hónapig, biztos ami biztos.

Az is zavar, hogy a párom elég hamar túllépett a dolgon. Oké, hogy nem akarunk egyenlőre gyereket, de hogy meg se érintse, az nagyon rosszul esik :-(

2013. jún. 20. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:

férfi sokkal másképp kezeli...

Nekünk 14 hetes terhes voltam mikor elmenta második babánk... Kegyetlenül voltam megakartam halni... A nagyfiúnk miatt maradtam észnél csak. Párom 2 könnycseppet ejtett...


Nekik ez más! Te anyává válsz mikor megtudod a hírt te érzed az érzelmi és testi oldalát. Ő csak akkor lesz apa mikor kézbe veszi először a gyerekét!

Nem érzéketlen! Mi nők vagyunk sokkal sokkal érzékenyebbek! :) Kitartást!

2013. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párod viselkedése természetes. Ők akkor válnak igazán apává, mikor már megszületett a gyerkőc. A terhesség alatt is inkább még szokják a gondolatot. Nem úgy mint az anyák. Teljesen természetes a reakció, ne haragudj rá emiatt, nem tehet róla.
2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsókkal. Az a kisbaba csak benned növekedett, ezt a párod nem tudja átérezni. Nem ugyanazt érezzük, még akkor sem, ha már simizi a pocakod vagy éppen beszél hozzá. Még nagyon az elején voltatok! Szerintem egy nő rokonnal vagy baráttal osszad meg, mert akkor legalább ő támogatna. Már volt egy kisfiam, amikor "elvetéltem" és a húgom, az anyukám és kedvenc kolléganőm/barátnőm tudott róla és sokat segítettek. Persze a legtöbbet a kisfiam segített. A férjem nagyon jó férj és apa, de ebben a helyzetben ő nem tudott segíteni.

Az esküvőnkre máig csak jó szívvel tudok gondolni és szeretném ha ez Neked is sikerülne. Szép leszel, ott lesz a család, a barátok... Gondolj arra, hogy mennyi ideje vártátok ezt, nagy lépés ez az életetekben! Aztán majd tervezhetitek a családot! Az én dokim szerint is, ha a babák nem lennének egészségesek, akkor legtöbbször a természet gondoskodik arról, hogy ne szülessenek meg.

Ha nem szeretnétek ezt megosztani mással, akkor talán az is elég lesz, ha itt kiírod magadból.

Sok boldogságot és gondolj a jövőtökre!

2013. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!