Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek a 8 héten volt szívhang...

Akinek a 8 héten volt szívhang és a 10. héten már nem (többször is olvastam itt) az észlelt tüntet is, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Én 9 hetesen voltam uh-n és majd csak pont 13 hetesen megyek a genetikai uh-ra. Ha közben valami történik, hogy veszem észre? (ha nincs vérzés)
2016. jan. 2. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 7 hét6 naposan voltam először uh-on,minden rendben volt.Utána 10 hét 6 naposan,már nem dobogott a szive.Semmi tünetem nem volt.Talán annyi hogy csökkent a hányinger de ezt betudtam annak hogy telik az idö.
2016. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, hogy 4 hét telt el a kettő között. Tiszta ideg voltam, hogy mi can ha nem veszem észre. Az nyugtatott, hogy nem múlt el a rosszullét. Minden rendben volt. Ne gondolj rosszra, árt neked is és a babának is.
2016. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. héten még minden rendben volt UH-n, volt szívdobogás is, aztán a 11. héten már nem volt szívhangja a picinmek.

Csak kevésbé volt hányingerem annyi volt a tünet.

A következőnél a 12. héten még dobogott a szivecskéje, utána a 15. héten már nem, de akkor semmi jele sem volt, mert nem is volt hányingerem az elején sem.

2016. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsó,sajnálom!Lehet tudni az okot?

2016. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Lányok! Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!

Nagyon-nagyon sajnálom, ami veletek történt! Kegyetlen érzés lehet :-(

A 15. héten már azt gondolná az ember, hogy már rendben lesz minden... :-S Az a szörnyű, hogy sokakat hallottam, hogy több vetélés után sem vizsgálták ki, hogy mi volt a gond. De akkor így hogy merjen az ember újra belevágni?

Mi még nem is mondtuk el senkinek, majd csak a genetikai uh után.

Nem görcsölök ezen állandóan, de ahogy ti is leírtátok, sajnos bármikor lehet baj. Igyekszem pozitív maradni, és addig is örülök minden hányingernek és hőhullámnak.

Mindenkinek mielőbb egészséges kisbabákat kívánok!!

2016. jan. 3. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6 htesen dobogott a kis szive majd hetvegen eros gorcsok jottek a huvelyem es a belso combom is fajt.ereztem h baj van.par napra ra ujra megkivantam a szexet es a hanyinger is alabb hagyott...sajnos az orvos 7 hetes megallapitotta h nem fejlidott tovabb;(ez volt tegnap uh most varunk hatha termeszetesen tavozik:(
2016. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!