Lehet hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
a barátommal együtt voltunk ugye kb majdnem egy hete. és az óvszernek baja lett és vettünk esemény utáni tablettát közvetlen utána de az sem 100 % védelmet nyújt. aztán 2 nappal utána megjött de nem úgy ahogy szokott hanem épp csak pár csepp 2 napig. aztán harmadik napon reggel is nagyon kevés. aztán volt egy veszekedésem egy család taggal nagyon ideges lettem és úgy 3 percre rá olyan erős hasfájás jött mint még soha. állni is alig tudtam és kb 2 órán át tartott és enyhült de a vérzés nagyon sok lett és tudjátok az állaga is sűrűbb lett ilyen még nem volt. lehetséges hogy terhes voltam pár napig és elvetéltem? ma megyek orvoshoz csak nem tudom szükséges e. én érzem hogy az voltam pár napig volt hányinger fejfájás minden
2016. okt. 6. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezt csak akkor tudtad volna meg (és akkor sem biztos), ha aznap csinálsz egy tesztet. De jó eséllyel csak az esemény utáni okozhatta ezt a görcsösebb menzeszt (sajnos vannak, akiknek eleve minden hónapban nagy fájdalommal és erősen darabos vérzéssel jár - extrém esetben szinte egy darabban is le tud válni a nyálkahártya -, sőt a fejfájás, hányinger, mellfájdalom, puffadás, nagyobb étvágy... stb. is lehet szimpla menstruáció előtti tünet). Egy veszekedéstől meg nem lehet elvetélni. Nem hiszem, hogy a doki bármit látni fog, de persze jobb, ha elmégy.
2016. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Mivel egy hete történt aktus után TALÁN megtörtént a fogantatás és esetleg megérkezett a méhbe, hogy beágyazódjon. Ilyenkor még terhesség sem biztos, hogy van, nem hogy tünet. Biológia? Internet? Google?
2016. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindennek utána néztem elvileg lehetséges. márészről női mivoltom miatt tudom hogy mi az ami eltér a normáltól. mellesleg egy nő érzi ha terhes vagy elvetélt,nem hülye. köszönöm a válszokat voltam orvosnál és tényleg elvetéltem elvileg ritka az ilyen eset de megvizsgált kaptam receptet is. senkinek sem kívánom ezt az érzést...
2016. okt. 6. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de azt is tudod hogy ha majdnem egy hete voltatok együtt akkor még beágyazodás se lehetett?ha pedig nem volt akkor doki se tud terhességet megállapitani,és vetélésről akkor beszélünk ha volt terhesség,itt pedig még nem lehetett ilyen kevés idő után
2016. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ő utánanézett. Az ilyen még az orvostudományt is átíratná, mert ő utánanézett. Meg hát a női mivoltja...
2016. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Theressita ***** válasza:
100%
Most lehet, leégetem magam "tudatlanságommal", de az esemény utáni tabletta nem épp azon az elven alapul, hogy ha véletlenül megfogan a baba, akkor nem engedi beágyazódni és gyakorlatilag egy mini vetélést okoz (valami olyasmit mint a kémiai terhesség)?
2016. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majdnem egy hete volt az aktus. Ennyi idő alatt semmi olyan nem alakul ki, aminek kapcsán vetélésról beszélhetnénk.

Ha , mi nők tudnánk, éreznénk, egy héttel aktus után, hogy terhesek vagyunk, akkor nem lenne 600 féle terhességi teszt, és a gyakori kérdések érdeklődés hiányában megszünne.

2016. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem voltal terhes, igy nem tudtal elvetelni.

Javaslom, a szex helyett olvasgass, mert ez szegyen.

2016. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!