Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 17-18 hetesen is leállhat a...

17-18 hetesen is leállhat a magzat szíve?

Figyelt kérdés

Annyira félek!! Sokat fáj az alhasam, a köldököm körül.

Ez ilyen bajt jelenthet?


2017. jan. 13. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Persze hogy leállhat.

Kérdezd meg az orvosodat mi lehet

2017. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szívleállástól miért fájna a köldököd? Amúgy leállhat 40 hetesen is, de nem kell ostobaságokra gondolni egyből...


Nyilván attól fáj, hogy nő a méhed, húzódnak a szalagok. Szedj magnéziumot.

2017. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szedek magnéziumot, orvosom tanácsára emeltem az adagot. Már 13-14 héttől így vagyok, fáj mindenem.

Ez valami babona, hallottam már, hogy ha sokat fáj a has meg mindenhol az bajt jelez.

Köszi a válaszokat!

2017. jan. 13. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak nő a méhed.
2017. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok és nekem is volt görcs,huzidások. Köldök környékén is. Magnézium,pihenés. Nekem sokat segit az oldalt fekvés. Boldog babavárást! Kicsit pozitivabban :-)
2017. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) egyébként igen, azt énis tapasztaltam hogy oldalt fekve sokkal jobb. ( pedig sose szerettem oldalt aludni)
2017. jan. 13. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nincs semmi baj! Bocs, de én ugyanilyen paramami vagyok. Bármilyen kis tünet esetén egyből a legrosszabbra gondolok. Jó lenne ezt leküzdeni valahogy. Ha fáj a hasad, menj be a kórházba és nézesd meg magad, de amúgy ezek a tünetek teljesen természetesek.
2017. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ugye milyen könnyű másnak mondani, hogy nem lesz baj? :) Az ember a másikat sokkal józanabbul látja, mint saját magát. :)

Én is ilyen aggódós vagyok, bár a 13-14. hét óta már sokat javultam. De már várom, hogy mozogjon a gyerek, az is megnyugtató lehet.

4.

2017. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Kedves Utolsó! Teljesen igazad van! Éppen ez jutott az eszembe, amikor a kérdést olvastam. Én már 23 hetes vagyok. Nagyon jó, hogy már mozog, de még mindig sokat izgulok. Mert pl. egyik napon egész nap rugdos és izeg-mozog, a másik mapon meg szinte meg se mozdul. Ilyenkor mindig stresszelek, pedig a szívem mélyén tudom, hogy nincs baj, de mégsem tudom megállni. Hülye vagyok, és irígylem a nyugodt, optimista kismamákat. De szerintem ez az aggódás már életem végéig megmarad. 😃
2017. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!