Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi időbe telik mire a...

Mennyi időbe telik mire a barátnőm túl lép azon, hogy elvetélt?

Figyelt kérdés

3 napja vetélt el azóta nagyon szomorú, és semmihez sincs kedve. Nektek mennyi időbe telt ennek a feldolgozása?

Az a rossz, hogy már egy ideje próbálkozunk a babán, most meg ez történt:(

Sokat beszélgettünk erről, és nagyon fél attól hogy esetleg később megismétlődik ez, ezért azt mondta hogy egy ideig nem is szeretne babát.

Szerintetek ilyenkor érdemes elmennie orvoshoz, hogy kivizsgálják, hogy van e valami szervi gond?


2018. jún. 24. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más. Nem mindegy mióta próbálkoztok, hogy hány hetes volt, és mennyire élte bele magát, hogy ő maga hány éves, mennyire erős lelkileg.

Szóval sok tényezős.


3 napja történt, az még nagyon friss.. hagyd most gyászolni. Ne sürgetsd!


Én pl csak a 10. hét körül kezdtem magamra kismamaként tekinteni. Addig minden nap fel voltam készülve a legrosszabbra.

2018. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb fél éve próbálkozunk, 24 éves, és bele éltük magunkatat nagyon. 7 hetes volt.
2018. jún. 24. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez az amit nem szabad. Nehéz nem beleélni magatokat. De sajnos ez gyakori dolog. Bármilyen hiba csúszik a fejlődésbe a természet azonnal szelektál.

És ez így is van jól, ha belegondolsz.


(Én ezért nem vagyok híve, a "vegyünk apának kiscipőt és úgy tudassuk a hírt" felhajtás híve. Mert az eleje annyira rizikós, hogy utána meg ott marad a kis cipő.. az még fájdalmasabbá teszi)


A lényeg, hogy ne hibáztassa magát a barátnőd. Ugyanis ez sajnos gyakori. Túl sok hiba csúszhat a dolgokba :(

Én javaslom a saját technikám, legközelebb az első hetekben nem szabad komolyan venni. Nyilván a káros behatásokra oda kell figyelni, hogy kerülje. Alkohol, dohányzás stb. De ettől függetlenül nem szabad rögtön kötődni hozzá.

Én is még csak 14 hetes vagyok, és most kezdem a létezését komolyan venni, és óvatosan a magam kezdetleges "kapcsolatát" kialakítani vele.

2018. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapot vártunk rà, és 11 hetesen megàllt a szíve :( műtéttel kellett befejezni, szörnyű volt.

Kb 2 hét volt mire összeszedtem magam valamennyire, voltak jobb napok és rosszabbak is, mikor a pampers reklàmon is zokogtam. Ennek 5 éve, lett màr egy egészséges fiúnk, de még mindig sokszor eszembe jut, és sírni is tudok miatta :/

2018. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8 és fél hete vetéltem, 8 hetes volt. Most is sokat pityergek. De engem például nem 'zavar' más család boldogsága.

Egyébként nem tudtam nem bele élni magam. Elég sok szr történt már velem, és azt gondoltam megérdemlem a boldogságot.

2018. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!