Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Súlyos hallássérülés kizaró...

Súlyos hallássérülés kizaró ok lenne ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is meg, ha igen, akkor miert.

dec. 22. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Nem. Volt már hallássérült barátom.
dec. 22. 18:16
 12/25 anonim válasza:
Kedves 9-es, elismerésem a hozzáállásodért!!! Remek ember lehetsz!
dec. 22. 18:42
 13/25 anonim válasza:

#12 köszönöm!

Bár én nem gondolom ettől rendkívülinek magam. Csak igyekszem nem az akadályokat, hanem a lehetőségeket nézni, ha pedig szerelemről van szó, olyanról, ami valóban működik, és amiben jól érezzük magunkat, nem hagyom, hogy olyasmik álljanak a boldogságunk útjába, amiket simán át lehet hidalni.

dec. 22. 19:04
 14/25 anonim válasza:
Kedves 13-as! Van kedved ismerkedni, barátkozni? Ha igen, nemed, korod, lakhelyed megkérdezhetem? Köszönöm a választ!
dec. 22. 19:25
 15/25 anonim válasza:
A lakhelyemet nyilvánosan nem fogom kiírni, de a félreértések elkerülése végett: férfi vagyok, párkapcsolatban pedig a nőket preferálom. Ha így is rendben van, akkor ismerkedhetünk. :)
dec. 22. 19:46
 16/25 anonim válasza:

Egyáltalán nem lenne probléma!

A jel ABC-t tudom...

dec. 23. 13:15
 17/25 anonim válasza:
2 vagyok. ha a párom hallássérülté válna akkor nem dobnám nyilván és megoldanám a dolgokat. de külön ilyen emberrel nem ismerkednék
dec. 23. 17:32
 18/25 anonim válasza:

Tehát akkor meg tudnád oldani a dolgokat, de egyébként nem? Akkor már nem lenne gond a kommunikáció?

Szíved joga eldönteni, hogy mi alapján szelektálsz, de kamu kifogásokat nem kellene felhoznod.

dec. 23. 18:09
 19/25 anonim válasza:
#18 Nem erdemes logikus erveket felhoznod. Es ha nincs azon az erettsegi szinten, ugysem erti. A masodik valaszan en is felhuztam a szemoldokom. De jobb is, en orulnek, ha ilyen felszines emberek inkabb elkerulnenek.
dec. 23. 22:36
 20/25 anonim válasza:

#2 Ha hiszed, ha nem, de kb. ugyanúgy, mint bárki mással.

(11. voltam.)

dec. 23. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!