Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Súlyos hallássérülés kizaró...

Súlyos hallássérülés kizaró ok lenne ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is meg, ha igen, akkor miert.

dec. 22. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
2 vagyok. de itt ismerkedésről van szó. miért választanék egy hallássérült embert amikor van csomó más ember aki nem az? vagy ti nem szelektáltok egyáltalán? akkor jöjjetek össze egy alacsony csúnya csávóval, alapból válasszátok őt így elsőre mert hát nem számít a külső, lehet jó ember meg minden. vagy válasszatok kerekesszékest, mert hát azt is meg lehet oldani, mindent meg lehet oldani.
dec. 23. 23:02
 22/25 anonim válasza:

szintén második vagyok. tehát van olyan, hogy alkalmazkodás, áldozathozatal. de ebbe az ember belekényszerül, és nem magának választja.


szerintem aki súlyosan hallássérült, annak érdemes lenne szintén hallássérült emberrel ismerkednie, mert több az esélye. ugyanaz az élethelyzet.

dec. 23. 23:10
 23/25 anonim válasza:
De, szelektálunk, csak mások vagyunk, ergo mások az értékrendjeink. Nálam pl. az, hogy a másik hallássérült, nem számít, mert egyszerűen nem ez a lényeg nekem.
dec. 23. 23:15
 24/25 anonim válasza:
amit keresel egy emberben azt hidd el hogy egy nem hallássérült emberben is megtalálnád, csak kevesebb lenne a macera vele.
dec. 23. 23:22
 25/25 anonim válasza:

21-es,igazad van.

Ha annyira jóképű/szép, hogy megtetszik, akkor megtanulnám elfogadni hogy hallássérült.

dec. 24. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!