Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki akinek hozzám hasonlóan...

Valaki akinek hozzám hasonlóan nincsenek emberi kapcsolatai és nem is voltak van itt?

Figyelt kérdés
Szeretnék változtatni ezen a helyzeten. Nehezen beszélgetek emberekkel, lenne kedve valakinek gyakorolni velem? Olyan személy írjon csak, akinek tényleg nincs senkije.

márc. 25. 09:47
1 2
 11/18 anonim válasza:

Miért vagyunk így ennyi sokan?


Hová lett a jó, meg minden?


80-90 évek sokkal jobb volt, akkor voltam ifjúságiság igaz.

márc. 25. 17:13
 12/18 anonim válasza:
Régebben nem mindenki csak bámulta a tv-t, telefont, hanem összejártak, beszélgettek, ma egyre zárkózottabbak az emberek, sajnos.
márc. 25. 17:17
 13/18 anonim válasza:
Na, azis igaz.
márc. 25. 17:19
 14/18 anonim válasza:

Hasonló vagyok elég béna alak rosszul nézek ki ez még tetézi is ha vakaki ismerkedne ìrjon.

27f

márc. 25. 20:38
 15/18 anonim válasza:
És egyre bizalmatlanabbak egymással, meg a világgal. Mondjuk én is. Nem bízok már senkiben, nem hiszek már semmi jóban. Az évek alatt szerintem el is felejtettem, milyen boldognak lenni, szeretve lenni és szeretni. Úgyhogy, a legszörnyűbb, hogy ha adódna egy lehetőség, már lehet, élni sem tudnék vele. Nemcsak a boldogság, de a boldogságra való képesség is eltűnt az életemből.
márc. 26. 08:47
 16/18 anonim válasza:
Hány éves vagy kedves 15-ös?
márc. 26. 09:16
 17/18 anonim válasza:
35/f szinten zenesz
márc. 27. 05:15
 18/18 anonim válasza:
#16 Testben 30, lélekben 60. Amúgy nem vagyok kedves, inkább kedvetlen.
márc. 27. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!