Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Minek ír rám ha utána nem...

Minek ír rám ha utána nem válaszol?

Figyelt kérdés
Ez a csaj már többször eljátszotta velem hogy rámírt, de legtöbbször nem jutunk tovább pár mondatnál, mert nem válaszol és meg se nézi amit írok, de kb havonta egyszer ezt megcsinálja. Volt olyan hogy egész hosszan el tudtam vele beszélgetni de aztán eltünt. Van barátja úgyhogy gyanítom hogy akkor keres amikor összevesznek vagy unatkozik, de tudja hogy oda vagyok érte. Nem szoktam túl gyakran keresni, van hogy hetekig nem írok neki de aztán rám ír. Mit akarhat? Szerintetek elmondjam neki hogy ez zavar engem és hogy csak akkor keressen ha akar is valamit tőlem?

2021. ápr. 9. 16:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Unom ezeket a gyerekes játékokat
2021. ápr. 9. 16:34
 12/29 anonim válasza:

Állj a sarkadra keményítsél be és legyél szigorú magadhoz, hogy ha ír neked, te tudatosan parancsolj rá magadra, hogy NEM NYITOM MEG AZ ÜZENETÉT!!!


És ezáltal, hogy folyton ír neked, de te nem nyitod meg, lehet, hogy még pont akkor fogja neked leírni, hogy mi okból csinálta ezt veled, mert látja, hogy nem nyitod meg, amit ír és ezáltal lehetséges, hogy pont akkor fog neked magyarázkodni, hogy miért csinálta ezt veled, hogy eltudja érni, hogy te megnyisd az ő írását.


Ezért mondom, hogy a saját fegyverével próbáld meg legyőzni.

2021. ápr. 9. 16:42
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás, de erre sincs semmi garancia hogy így reagál. Meg így még sokáig elhúzódhat én meg nem akarom húzni ha úgyse lesz belőle soha semmi. Akkor nem lenne egyszerűbb ha leírnám neki hogy döntse el hogy mit akar tőlem vagy inkább ne írjon?
2021. ápr. 9. 16:50
 14/29 anonim válasza:

Tedd azt, de ha az se használ, akkor próbáld meg az én tanácsomat.



Mert egyébként, ha valaki például a te írásodat nem nyitja meg, vajon te, hogy próbálnád meg elérni, hogy az adott személy megnyissa az írásodat.

2021. ápr. 9. 16:59
 15/29 anonim válasza:
Hát úgy, hogy rögtön a lényegre térnél, hogy figyelj ez is ez van.
2021. ápr. 9. 17:00
 16/29 anonim válasza:

Továbbá folytatom még a tanácsom.


Nők amúgy se buknak az olyan férfiakra, akikkel könnyű játszadozni, hanem a nők az olyan férfiakra buknak, aki ki mer állni magáért és megmutatja, hogy vele nem lehet játszadozni.


Úgyhogy nyugodtan hallgass csak rám és fogadd meg a tanácsaim, amiket eddig leírtam neked.

2021. ápr. 9. 17:28
 17/29 A kérdező kommentje:
Azzal is kiállok magamért ha leírom neki hogy unom ezt a viselkedést nem?
2021. ápr. 9. 17:33
 18/29 anonim válasza:

Nem kell leírni, mert ezzel a hiúságát növeled, mert foglalkozol vele.

Ne olvad el, töröld ki és a felhasználót tiltsd le.

Ennyi.


Ha sokat rágódsz,akkor nem lehet neked közömbös,és bosszant,hogy nem reagál.

Nem érdemes senkiért futni, mindig jön,jöhet más. Mint a villamosnál.

2021. ápr. 9. 17:56
 19/29 anonim válasza:

Egész egyszerűen inkorrekt magatartás nem válaszolni. Már egy alkalommal is. Ha ráadásul ő kezdeményezte a kommunikációt, még inkább. Ha meg ezt többször is megcsinálja, méééég inkább.

Jut eszembe, nem lehet, hogy te írtál neki először?

2021. ápr. 9. 19:24
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem, magától keresett a semmiből hónapok után.
2021. ápr. 9. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!