Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Minek ír rám ha utána nem...

Minek ír rám ha utána nem válaszol?

Figyelt kérdés
Ez a csaj már többször eljátszotta velem hogy rámírt, de legtöbbször nem jutunk tovább pár mondatnál, mert nem válaszol és meg se nézi amit írok, de kb havonta egyszer ezt megcsinálja. Volt olyan hogy egész hosszan el tudtam vele beszélgetni de aztán eltünt. Van barátja úgyhogy gyanítom hogy akkor keres amikor összevesznek vagy unatkozik, de tudja hogy oda vagyok érte. Nem szoktam túl gyakran keresni, van hogy hetekig nem írok neki de aztán rám ír. Mit akarhat? Szerintetek elmondjam neki hogy ez zavar engem és hogy csak akkor keressen ha akar is valamit tőlem?

2021. ápr. 9. 16:08
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Mi van ha egy kamu profil?
2021. ápr. 9. 19:46
 22/29 anonim válasza:

20

Bővebben?

(Hol zajlik a társalgás, honnan ismeritek egymást, ki írt kinek először és miért, stb.?)

2021. ápr. 9. 19:47
 23/29 A kérdező kommentje:
Legelőször is ő írt 2 éve és akkor találkoztunk is meg smároltunk egyszer de több nem történt.
2021. ápr. 9. 19:52
 24/29 anonim válasza:

Ő talált rád a fb-on? Vagy társkeresőn? A személyes találkozás után megbeszéltétek, hogy nem keresitek egymást és ő mégis írt neked? Vagy esetleg te írtál neki?

Az eddig leírtak alapján elég gáz lehet a csaj. Egy ilyen emberrel nem hiszem, hogy jó lenne bármit kezdeni. Az inkorrektség nem hiszem, hogy csak úgy elmúlik egy kapcsolatban.

2021. ápr. 9. 20:30
 25/29 A kérdező kommentje:
Valahogy így volt. Akkor azt mondta hogy nem akar tőlem semmit, én meg elmondtam hogy mit érzek, de nem nagyon érdekelte meg vissza se írt és akkor is ezt csinálta hogy pár hónap múlva rám írkált a semmiből. Szerintem fel se méri hogy ezzel engem kínoz. Nem tudom miért teszi de valamilyen szinten akkor mégis érdeklem, de annyira mégse hogy haladjunk is valamerre.
2021. ápr. 9. 21:20
 26/29 anonim válasza:
Voltam teljesen hasonló helyzetben, csak velem fiú csinálta ezt. A mai napig nem értem, hogy mi motiválta az ilyen típusú viselkedését. Amikor erőltettem hogy élőben találkozzunk, akkor sikerült, és élőben jól elbeszélgettünk, csak az írásos kommunikációban volt furcsa. Lehet hogy neked is ezt kellene megpróbálnod.
2021. ápr. 10. 00:57
 27/29 Salilala válasza:
,,Szerintetek elmondjam neki hogy ez zavar engem és hogy csak akkor keressen ha akar is valamit tőlem?" Igen, mondd el neki.
2021. ápr. 10. 01:06
 28/29 anonim válasza:
Így vagyok én is
2021. ápr. 10. 04:38
 29/29 A kérdező kommentje:
26: igen gondoltam erre, fel is vetettem neki de azt mondta hogy a barátja miatt nem akarna találkozni amíg még együtt vannak.
2021. ápr. 10. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!