Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elképesztően magányos vagyok,...

Elképesztően magányos vagyok, nincs itt egy lány, aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hol próbálkozzak. Arra gondolok, hogy talán itt gyakorin értelmesebb nők vannak, elvégre mégiscsak ez egy olvasgatós oldal, és nem egy instagram. 22 éves pasi vagyok, nem volt még soha senkim, pedig nagyon tudnék értékelni egy lányt, aki közel enged magához. Nem kérek semmit, csak, hogy legalább beszéljünk pár szót privátban, és azután döntse el az illető, hogy szimpatikus vagyok-e, utána simán átmehetünk másik platformra is. Nem vagyok ronda sem. Nagyon kivagyok, nem nagyon vannak barátaim sem, nem tudok eljárni szórakozni, hálás lennék egy esélyért.
2021. aug. 22. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Elég szánalmas próbálkozás.Nézz szét rosszlányok.hu-n
2021. aug. 22. 11:52
 2/22 anonim válasza:

A leírás alapján biztosan nem leszel szimpatikus annak a kevés nőnek akik itt vannak. Nem kutyát keresnek, hanem férfit. A leírásodból pedig az jön le, hogy úgy rátapadnál a másik félre, mint egy kullancs.


Ha megfogadsz egy jó tanácsot, előbb rendezd az életedet, mert egy kapcsolat nem hozná el azt a "megváltást", amire vágysz.

2021. aug. 22. 12:04
 3/22 anonim válasza:

Bró! Tanuld meg, hogy a nőknek nem egy picsogó papucs kell, hanem férfi ember! Szedd össze magad, rendezd az életed és majd lesz nőd. Ez nem így megyen, hogy akkor leszel boldog, ha lesz nő. Nem. Előbb boldog és rendezett vagy, aztán majd lesz nő.


Hajrá!

2021. aug. 22. 15:03
 4/22 anonim válasza:

A többi választ tudom csak erősíteni, hogy egy nő szemében ilyen stílussal nem leszel férfi, mivel úgy érezné, hogy leereszkedik hozzád, nem pedig felnéz rád, tisztel.

Pozitív kisugárzással, magabiztossággal, intelligenciával és humorral sokkal többre mennél, mint azzal, hogy egy papucsként prezentálod magad.

2021. aug. 22. 15:36
 5/22 anonim válasza:

Nekem írhatsz☺

Úgyis már kinõttem az elõzõ papucsomat.

2021. aug. 22. 15:39
 6/22 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Én nagyon meg tudom érteni a lelkiállapotodat. (Bár igencsak messze nem vagyunk egy korosztály...)


Üdv:

egy középkorú felhasználó a sok közül

2021. aug. 22. 18:08
 7/22 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha van kedved, szívesen beszélgetnék veled
2021. aug. 22. 18:22
 8/22 anonim válasza:
Haver, szerintem a hozzáállásoddal nincs semmi baj. Azt adom, hogy rendezd az életedet, de igenis kell a nőket tisztelni. Én nem éreztem hogy papucs lennél, hanem egy rendes srác, aki igenis megbecsülne egy lányt, és ez nem papucs. Tapasztalatból mondom, hogy nekünk még nem jött el az időnk, a csajok többsége az alacsony erkölcsű srácokat keresi, a kigyúrt 2 métereseket. Mi majd később jutunk sorra, de annál jobb lesz nekünk, én hiszek ebben, higyj te is
2021. aug. 22. 19:35
 9/22 anonim válasza:
#8: Jobb lesz az, hogy csak az anyagi biztonság miatt állnak le veled, de ha valamiben (pl. az ágyban) hiányt szenved tőled, akkor azt mástól kapja majd meg? Tényleg jó lehet majd címeres hülyének lenni (nyilván csak rosszabb esetben, ami azért az 50%-os válási mutatókkal nem is olyan ritka).
2021. aug. 22. 20:05
 10/22 anonim válasza:

#9

Köszönöm, hogy helyettem is kiderítetted milyen vagyok az ágyban. Mondd még mester, miben fejlődhetek?


Amúgy komolyan, abban mi a korreláció, hogy valaki kedves és szar az ágyban? Már nem azért, de én tisztelem a másikat, de tudom hogy kell egy nővel bánni.


Nem tudom milyen címeres hülyének lenni, de te meg tudnád mondani az önjelölt megmondó cím mellett is

2021. aug. 22. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!