Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még itt olyan nők akik...

Vannak még itt olyan nők akik nem csak alkalmit meg komolytalan kapcsolatot akarnak hanem komolyat és családot alapítani?

Figyelt kérdés

Vagy teljesen reménytelen a helyzet.

Férfi vagyok, de ilyen 'alkalmik' meg 'barátság extrákkal' dolgok nem érdekelnek. Hosszú távú kapcsolatot keresek és családot akarok alapítani. De ahogy látom a legtöbben pl soha nem is akarnak majd gyereket.



2022. máj. 8. 23:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! Biztosan vannak itt is. :)
2022. máj. 8. 23:46
 2/13 anonim válasza:

Tessék:

[link]

2022. máj. 9. 00:50
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


Egy szimpla nemmel is beértem volna.

Köszönöm

2022. máj. 9. 04:40
 4/13 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok.

Társkereső oldalakon nem próbálkozol?

2022. máj. 9. 09:12
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Na az a legalja ilyen téren (saját tapasztalat). Ott a nők döntő része annyira komolytalan, hogy még a laza komolytalan kapcsolatokat sem képesek komolyan venni...

2022. máj. 9. 09:23
 6/13 anonim válasza:
2-es te nagyon hülye vagy.
2022. máj. 9. 09:32
 7/13 anonim válasza:

Kérdező érdeklődésednek megfelelő fórumot keress, de ne társkereső szándékkal. Ott találsz magadnak hasonló gondolkodású embereket, akik révén lehet találkozol majd azzal akivel komoly kapcsolatot kezdhetsz.


És keress valami szabadidős hobbit, hogy a sikertelenségből adódó kellemetlen érzést frissítsd lelkileg jól érzed magad érzésre.

2022. máj. 9. 09:35
 8/13 A kérdező kommentje:

#7


Azokban nulla nő van. Nem sok nőt érdekek a hegesztés, fém megmunkálás, csőszerelés meg hasonlók. De a statisztika vagy box sem arról híres, hogy túl sok nőt érdekelne.

2022. máj. 9. 11:09
 9/13 anonim válasza:

"2-es te nagyon hülye vagy."

Tőled tanultam!

Ja, de mi lenne, ha nem engem ekéznél, hanem mennél és ellenél néhányat a kérdezőnek? Múúú-múúú-múúú!

2022. máj. 9. 11:44
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Felőlem kiherélheted magad vagy elkötheted a petefészked, engem totál hidegen hagy. Azt kezdesz magaddal amit akarsz. De ha lehet mások életébe, hogy ki mit csináljon ne pofázz bele.

2022. máj. 9. 11:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!