Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az incelek valójában olyan...

Az incelek valójában olyan emberek, akiknek irreális társkeresési elvárásaik vannak?

Figyelt kérdés

Ugye eredetileg arra szolgál a kifejezés, hogy "önhibáján kívül nőtlen"

A valóságban viszont olyan férfiak ők, akik átlagosak (vagy inkább alattiak) és átlag feletti külsejű nőkre vágynak, mindezt úgy, hogy ők maguk minimális erőfeszítést tesznek (vagy egyenesen semmit) az ismerkedés érdekében. Saját felelősségüket egyszerűen áthárítják a másik nemre.

Egyetértesz?



2022. nov. 22. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim válasza:
20, te hallottál már a számítógépekről?:D Azt ugye vágod, hogy nem egy lyukkártyás gépet használnak manapság az emberek, hanem pl a WIndowsba alapfunkció a Windows Magnifier, ami felnagyítja a képet, invertálja a színeket és felolvassa ami a képernyőn van? Android dettó felolvas bármit...
2022. nov. 24. 13:49
 22/87 anonim válasza:

Most komolyan azt fogod bizonygatni, hogy mekkora egy szerencsétlen vagy és BEZZEG mégis van nőd...felőlem.

A vak olyan ember, aki nem lát, van a látássérült, az nem vak...na mindegy hagyjuk.

2022. nov. 24. 14:03
 23/87 anonim válasza:

Még szerencse, hogy nem írtam sehol, hogy vak lennék....

Én pusztán annyit állítok, hogy ha egy férfi párkapcsolatot keres, akkor bővne kevesebbet számít a külseje és az anyagi helyzete, mint ha csak alkalmi szexpartnert keresne. És valahogy a férfiak 70-80%-a meg is tud állapodni annak ellenére, hgoy azért nem állunk olyan jól sem jó küllemű emberekből, sem gazdagokból.

Én azt látom, hogy az incelek azokhoz a pasikhoz hasonlítják magukat, akik este lemennek a Mori2-be és föslzednek valami random csajt az éjszakára. És azt látom, hogy ők is ezt akarják, miközben a felszínes világról papolnak.

Majd ha összehoz az élet eg yolyan incellel, aki párkapcsolatra vágyik, majd talán érdemben el lehet beszélgetni erről, de amíg mennyiségben és szexben mérik a nőt, addig tök értelmetlen.

2022. nov. 24. 14:10
 24/87 anonim válasza:
23! Látom sok értelme volt neked bármit is mondani! 😂-most nem tudom, hogy magam röhögjek, amiért megpróbáltram némi észt tömni a fejedbe, vagy rajtad...egy tuti, nem csak a szemeddel van baj.
2022. nov. 24. 20:32
 25/87 anonim válasza:

Hát ha a "némi ész" neked azt jelenti, hogy azt próbálod bemesélni, hogy 99%-ban a pénz és a külső számít, akkor köszi, ebből a baromságból én nem kérek:D

Elhiszem, hogy sázmodra így van, de azt nem próbáld elhitetni, hogy mások is ennyire felszínesek.

2022. nov. 25. 01:07
 26/87 anonim válasza:
25! Nézd, inkább ilyeneket akartam veled megértetni, hogy az incel az nem szexet akar elsősorban vagyis csak pont annyira, mint bárki más. De ezt nem akarod érteni, ha érdekel a teóriám, -és igaz amit írsz- akkor gondolom a saját frusztrációdat éled ki így egy olyan csoporton, amit magadnál is szerencsétlenebbnek gondolsz.
2022. nov. 25. 20:15
 27/87 anonim válasza:

Én elhiszem neked, vagy legalábbis el szeretném hinni, de igazán majd akkor hiszem el, ha az incelek akkor is ezt kommunikálják amikor nem kimondottan erre kérdeznek rá.


És kikérem magamnak, egyáltalán nem tartom magam szerencsétlennek, kb mindenem megvan amire sokan csak vágyakoznak. Ami azt illeti, kimondottan szerencsésnek érzem magam, hogy ezt az életet élhetem.

2022. nov. 25. 20:26
 28/87 anonim válasza:
A társadalom tényleg tehetne annyit, hogy legalizálja a prostitúciót és TB alapon jutasson azoknak akiknek minden erőfeszítésük ellenére sem megy. Ezt lehetne bizonyítani egy Tinder fiókkal amelyet 2 hétig használt. Ha nulla match és/vagy randi belőle akkor kiutalna egyet az állam 2-3 órára. Ha két hét után ismét 0 match akkor mégegyet. Ha 6 hónapig 0 match akkor prémium tagság és hetente járna. 1 év után heti 2. 2 év után heti három. Ennyit már lehet nem is vennének igenybe amúgy sem ami megtakarítás az államnak.
2022. nov. 26. 13:12
 29/87 anonim válasza:

28, lol:D

1. Egy tinder fiók alapján gondoltál bármit is bizonyítani? Nem gondolod, hogy ez egy kissé gyatra feltételi kör? Abszolút nem szabályozható, ráadásul ha te is alig húzol jobbra valakit, akkor az is csökkenti a matchek számát. Tehát elég könnyű lenne ezzel visszaélni.


Nomeg a tinder matchelés elég messze áll a párkeresési sikerességtől...


A prostitúció meg ha nem is túlzottan legális, de létező, igénybevehető dolog. Semmi nem tart vissza, hogy használd.

Az meg, hogy az adófizetők pénzéből krvázz... szerinted ki fogja ezt támogatni?:D Mármint a többi incelen kívül... Épp elég szarban van a gazdaságunk, nem biztos, hogy krvákra kéne elkölteni a zállam pénzét...


Viszont ha úgy is lenne ahogy mondod, először egy pszichiáteri vélemény kell arról, hogy a szex hiánya miatt alakult ki mentális betegség. Viszont ezt senki nem fogja neked aláírni.



És halkan jelezném, hogy megint csak a szexről van szó, nem a nőről. Volt, aki azzal érvelt itt az oldalon, hogy azt csak én látom bele a dologba, hogy az incelek nem párkapcsolatra vágynak, hanem pinára... de az ilyen ötleteknél elég leplezetlen a dolog, hogy a nő nem érdekel, csak a pinája...

2022. nov. 26. 13:22
 30/87 anonim válasza:
29! Na látod erre írtam korábban hogy az incelség része a trollkodás, amit a "normiek" elhisznek...
2022. nov. 26. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!