Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az incelek valójában olyan...

Az incelek valójában olyan emberek, akiknek irreális társkeresési elvárásaik vannak?

Figyelt kérdés

Ugye eredetileg arra szolgál a kifejezés, hogy "önhibáján kívül nőtlen"

A valóságban viszont olyan férfiak ők, akik átlagosak (vagy inkább alattiak) és átlag feletti külsejű nőkre vágynak, mindezt úgy, hogy ők maguk minimális erőfeszítést tesznek (vagy egyenesen semmit) az ismerkedés érdekében. Saját felelősségüket egyszerűen áthárítják a másik nemre.

Egyetértesz?



2022. nov. 22. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim válasza:

50-es

Hát sajnos ezzel nem fogsz becsajozni.

Nekem két msc diplomám is van és nem kellek a kutyának se. Most multam el 35, tehát valszeg már nem is fogok.

2022. dec. 2. 03:46
 52/87 anonim válasza:

50


Tanulás nekem is mindig könnyen ment majd az elhelyezkedés és munkahelyen jól teljesítés is. Mind szellemi munkában mind fizikai teljesítményben jó vagyok mégis alacsonyabb rendűnek tartanak a nők mert nincsenek kifejlett arccsontjaim csak kisebbek az átlagnál ezért beesett és hosszúkás az arcom illetve kicsit kidüllednek a szemeim.

Én is úgy vagyok ezzel, hogy ezt dobta a gép, intimitás boldogságra nincs esélyem de legalább kényelmes életet élhetek, kajálhatok, videójátékozhatok, utazgathatok (egyedül) és szexelhetek (pénzért). Kihasználom és élek azzal amivel lehet.

2022. dec. 2. 08:39
 53/87 anonim válasza:
52, ezt mondták neked a nők, hogy ezért nem tetszel nekik, mert nincs kifejlett arccsontod?
2022. dec. 2. 09:49
 54/87 anonim válasza:

53


Ezt nem mondják meg drága a szemedbe mert mindenik igyekszik a szent szűz imázst közvetíteni de mindent elárul az a megvetés ahogy rád néznek: “kinek képzeli magát ez a nyomorék, hogy kihúzza magát és magabiztosan viselkedik?” Stb.

2022. dec. 2. 11:01
 55/87 anonim válasza:
Nagyon magabiztos lehetsz...XD
2022. dec. 2. 11:04
 56/87 anonim válasza:

53


A nők arcfelépítés alapján kategorizálják a férfiakat nem csak szexuális vonzerő tekintetében hanem emberi érték viszonylatában is, tehát aki 1-4 arcra az alacsonyabb rendű EMBER, nem csak alacsonyabb rendű férfi.

Azt látod, hogy munkahelyen sem beszélnek az ilyen férfiakkal, a lehető legrövidebbre fogják ha munkakörből adódóan mégis hozzájuk kell szólni, teljesen ridegen teszik, hogy az önbecsülésed a tyúkszharos földig tipródik.

2022. dec. 2. 11:04
 57/87 anonim válasza:

55


Az vagyok de nem szabadna az arcszerkezetemmel.


Most képzeld el Steve Buscemit Chris Hemsworth viselkedésével. Jól állna neki, vonzódnál hozzá vagy inkább az lenne a reakciód, hogy “fúúúj”. Na ezen szinte minden nap átesek, mert alapjáraton nagyon is férfias vagyok.

2022. dec. 2. 11:06
 58/87 anonim válasza:

57, nem ismerem az említetteket.

Deee az, hogy te folymaatosan csekkolgatod, hogy mit szólnak hozzád meg mit gondolhat, az elég egyértelműen arra utal, hogy nincs önbizalmad, mások visszajelzésére támaszkodsz és az alapján építed ki az önképedet.

Egészséges önképű ember eleve nem mond olyat, hogy "túl hosszúkás az arcom" vagy hasonló, mert ez felvet eg ykérdést: Mihez képest? Mások elvárásaihoz képest? Mert akkor bizony te más véleményére alapozod a zönképedet.

Ez pontosan ugyanaz a helyzet, mint amikor a tinilány áll a tükör előtt és nézegeti magát és mondja, hogy "túl kicsi a mellem, túl nagy az orrom" stb.

Persze meg fogod tudni magyarázni, hogy "dehát ez objektív statisztikai megállapítás" de kb minden pszichológiai eset meg tudja magyarázni miért jobb neki az önképzavaros, önzibalomhiányos, szorongó világa, miért nincs szüksége terápiára vagy más világnézetre. Ettől ez még a realitás az marad, hogy másokhoz méregeti magát, szorong, nincs önzibalma, stb...

2022. dec. 2. 11:18
 59/87 anonim válasza:

58


Ezek csak tények még nem kell emiatt az ember rosszul érezze magát. Ha valakinek Chris Hemsworth arcfelépítése van, nem fogja azt gondolni, hogy túl hosszúkás az arca. Egyrészt mert nem kapott ilyen visszajelzést másrészt mert állt tükör előtt vagy látta magát fotón/videón. Amelyik lánynak szép nagy kerek melle van kizárt, hogy azt gondolja kicsik a mellei.

Tehát vannak tények amelyek attól független léteznek, hogy te mit gondolsz magadról. Egy 165 centis férfi akkor is 165 centi ha 195 centisnek érzi magát. Tehát vannak objektív tények amelyeket a te véleményed vagy érzéseid nem fognak változtatni.

Én saját magamnak megfelelek de nyilván bosszant ha azt látom másnak meg nem az arccsontjaim mérete miatt. Egyrészt neheztelek rájuk másrészt a világra, természetre, de ellene nem tehetek sokat. Bele kell törődnöm. Ez nem azt jelenti, hogy magam nem szeretem vagy nem fogadtam el, csak tudatosítom magamban, hogy az emberek így ítélnek és lehet más benyomást keltesz bennük mint amilyent más külsővel tennél, és ez sok esetben független az igazi személyedtől, értékrendedtől stb.

2022. dec. 2. 11:37
 60/87 anonim válasza:
Naigen, erről beszéltem...
2022. dec. 2. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!