Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves lányokkal szeretnék...

Huszonéves lányokkal szeretnék ismerkedni. Volna valakinek ehhez kedve? (25F)

Figyelt kérdés

Akár barátkozás, akár komolyabb kapcsolat céljából keresek hozzám hasonló csendes természetű, visszahúzódóbb lányt. Kevés haverom van, lányokkal nem is szoktam sajnos kommunikálni (félénk természetű vagyok), most szeretnék ezen változtatni, viszont a Tinder és társai nem az én világom.

Ha magadra ismersz, és szeretnél beszélgetni, írj, aztán valami majd lesz.. :D


2023. ápr. 25. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hol laksz?
2023. ápr. 25. 21:18
 2/21 A kérdező kommentje:
Pest (vár)megye
2023. ápr. 25. 21:25
 3/21 anonim válasza:
Sok sikert hozzá, báttya.
2023. ápr. 25. 22:00
 4/21 anonim válasza:
Ha lány lennék a vármegye szó kizáró ok lenne. :D (csak a fidesz miatt)
2023. ápr. 26. 14:39
 5/21 anonim válasza:

4es most jót nevettem 🤣🤣cuki vagy

Amúgy a kérdezőnek inkább tinderelj ha visszahúzottabb vagy.Énis az voltam.

2023. ápr. 26. 22:17
 6/21 anonim válasza:
5: Most azon gondolkodok, hogy vajon szopatnék e mélyen fideszes lányt. Ilyen ifjusági tagozatos kis szexi fiatalos fidelitaszos lányt. A válaszom az hogy nem. Téged viszont igen. 😘😘
2023. ápr. 26. 22:30
 7/21 anonim válasza:

Most azon gondolkodok hogy normális vagy e vagy sem.Inkább az utóbbira tippelnék🤭

Fideszes vagyok szóval nem hiszem hogy érdekellek🚷

2023. ápr. 26. 22:33
 8/21 anonim válasza:
Hát ha fideszesnek lenni normális, akkor én büszke leszek a nem normalitásomra. Lehet hogy kizáró ok. Attól függ, hogy milyen meggyőgődésből vagy fideszes.
2023. ápr. 26. 22:37
 9/21 anonim válasza:
Az ötös válaszodat azt hiszem félreértettem. Azt hittem, hogy viccesnek találtad az írásomat. Közben meg szerintem inkább nevetségesnek gondolhattad. Most már azt gondolom utólag a tények ismeretéből fakadóan. Azt hiszem rossz alapokra építettem a felajánlásom. Tekintsd visszavontnak, tárgytalannak.
2023. ápr. 26. 22:41
 10/21 anonim válasza:
Igen, inkább viccesnek tartottam a fenti kommented amire reagáltam. Viccet félretéve nem vagyok fideszes, csak leakartam reagálni az érdekes felajánlásod.Nincs bajom a fideszesekkel.Bocsánatkérés elfogadva.Azt hittem csak parasztok vannak gyakorin.
2023. ápr. 26. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!