Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves lányokkal szeretnék...

Huszonéves lányokkal szeretnék ismerkedni. Volna valakinek ehhez kedve? (25F)

Figyelt kérdés

Akár barátkozás, akár komolyabb kapcsolat céljából keresek hozzám hasonló csendes természetű, visszahúzódóbb lányt. Kevés haverom van, lányokkal nem is szoktam sajnos kommunikálni (félénk természetű vagyok), most szeretnék ezen változtatni, viszont a Tinder és társai nem az én világom.

Ha magadra ismersz, és szeretnél beszélgetni, írj, aztán valami majd lesz.. :D


2023. ápr. 25. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Cukik lennétek. :)
2023. ápr. 26. 23:05
 12/21 anonim válasza:
Kiről van szó? ki ír? a 4es?
2023. ápr. 26. 23:06
 13/21 anonim válasza:
Nem én egy új vagyok a kommentszekcióban.
2023. ápr. 26. 23:08
 14/21 anonim válasza:
Én most írok. #4 Nekem van bajom a fideszesekkel, mert részük van az ország töntretételében. Persze ez egy nagyon nehezen megfogható ítélet. Most valóban a birka a hibás, akit megvezettek? Nem minden fidesz hívő bűnös, de és egyenként vizsgálnék minden esetet, hogy ki mennyire felelős. Ha valaki fideszes attól még ember maradsz. Szóval ha értelmes, és érvekkel alátámasztva gondolkodásra bírjató, én már elnézőbb vagyok. A szexhez sem feltétlenül akartam ide sorolni a politikai hovatartozást, csak valóban vicces volt a szövegkörnyezethez illően ennyire kifaragni hegyesre az állítást. De az is tény, hogy egyelvakult ősfideszes és köztem, nem valószínű hogy sok a közös nevező. Nem pont a farkamat a szájában gondolnám az első ilyennek. Akkor már… Még mindig Te, ha már mégsem vagy fideszes. 🙃🤭
2023. ápr. 26. 23:14
 15/21 anonim válasza:

#11 Még mindig nem értem kik a cukik no de tárgytalan.


#4 Nem vagyok fideszes most remélem megnyugodtál.

Természetesen megértem a reagálásod.Megijedtél hogy fideszes volnék.

" ha már mégsem vagy fideszes"? Soha nem is voltam.

Legyen A ne #5

2023. ápr. 26. 23:27
 16/21 anonim válasza:
15: Rád és rám értette. Te visszahúzódó vagy, én nem. Állítólag cuki is vagyok, és van humorérzék is. Te sem vagy fideszes, és már annak sem álcázod magad. Talán tényleg igaza van a tizenegyesnek. Tényleg cukik lennénk. Ahhoz viszont neked bátornak kell lenned. 👉👌👉👉👌🙂 Viszont igazad van, tényleg tárgytalan. Hatalmas nagy lutri lenne itt ismerkedni… Akkor már a tinder ahogy korábban is javasoltad a kérdezőnek. Ott legalább az ember kölcsönös szimpátiát éreznet tökéletesre photoshoppolt álprofil képekkel, és a felejthetetlen húspiac szag is elmaradhatatlan. Társkeresés öt csillag. 👌
2023. ápr. 26. 23:37
 17/21 anonim válasza:

Bocs, nem biztos hogy visszahúzódó vagy. Olvastam közben egy másik kérdést, és később picit összekevertem.

Amúgy nem rémítenek a fideszesek. Mondjuk valóban ijesztő a sötétség, ami egyesek fejében uralkodik.

Remélem nem sértettelek a felajánlkozásommal. Mondanám, hogy vicceltem, pedig nem. Tekinthetsz rá úgy is hogy minden kis vicceltemben van egy kis ugazság… De ha szeretnéd el is engedem. Nem érdemes túl komolyan venni a gyakorit. Nekem ez a tapasztalatom. Sok itt a link ember…

2023. ápr. 26. 23:59
 18/21 anonim válasza:

Rosszul értelmezted,múlt időben írtam.Ma már egyáltalán nem vagyok visszahúzódó mert van önbizalmam ami pl gimisként egyáltalán nem volt.Elképzelhető a cukiság, de nem összevonható két kommentálóval egy anonim platformon.Nekem működött a tinder a lényeg hogy legyen önbizalom és akkor nincs szükség agyon photoshopolt profilképre.


Igazábol " azt" a kommented nem tudtam hova tenni,pont ezért sem mert én sem veszem komolyan a gyakorit, csak sokan itt élik ki magukat ami visszataszító.De mivel elnézést kértél, teljesen tárgytalannak veszem.

2023. ápr. 27. 08:18
 19/21 anonim válasza:

#4 ez jó volt 😃 sajna én nem tartozom a megadott kategóriába, de annyit elmondanék, hogy a Tinder nekem legalább arra jó volt, hogy "gyakoroljam" a kommunikációt az ellenkező nemmel. Az más kérdés hogy 400 matchből 3 találkozó lett belőle 🤣

22N

2023. ápr. 30. 14:30
 20/21 anonim válasza:
Igen, nekem volna kedvem huszonéves lányokkal ismerkedni.
2023. nov. 9. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!