Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vétel elott Allok,...

Auto vétel elott Allok, amiket neztem golf5 2.0pdtdi jobbik motorkod bmm/Bkd ugyan ez Audi a3-ból, és ami még láto térbe kerult bmw 320d 2006 m47 automata, egy benzines 120lovasbol ūlnék att ami 2008-as. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk is.
2021. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdés az hogy mennyire kockazatos vetel a 3kozul valamelyik? Fenntartasba Mire szamithatok?
2021. okt. 27. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Talán a golf de benzin motorral, mert a pdtdire ráköltöd az életed.
2021. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem volt 2004-es Audi A3 2.0PDTDI 140 lovas ez lényegében egy átcimkézett 5-ös Golf! Én olyan 120 ezer km-et raktam bele 6 éves korában vettem és 10 éves koráig tartottam meg. Nagyon megbízható kocsi volt és ezzel a motorral egész dinamikus is volt! Sokan riogattak, hogy így megszívod, úgy megszívod ezzel a motorral, de motorikusan egy turbócserén kívül nem volt sosem gond vele.


Ezt a kocsit egyébként, pont egy E90 320D-re cseréltem le ezzel a motorral amit te is nézel csak az enyém 2007-es volt, az még az Audinál is megbízhatóbb volt! Abba kb 150 ezer km-t tettem ez idő alatt, csak a kopóalkatrészeket kellett cserélni, semmi extra hiba nem volt soha vele. 7 évig volt a tulajdonomban.


Idén cseréltem le a BMW-t mert már nem járok akkora távokat, hogy indokolt legye a dízel, meg mivel már nem szempont a fogyasztás sport kocsira akartam váltani.


Amúgy a 2 kocsit összevetve szerintem a BMW jobb autó, vezetési élménye és úttartása kifejezetten sportos érzetű és nyilván teljesítménynél is számít a lóerő és nyomaték fölény az Audihoz képest! A hátsókerékhajtást viszont ha még nincs benne rutin szokni kell, télen szépen keresztbe lehet tenni véletlenül is.

2021. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem, az a3 Ugye konnyebb mint a bmw dinamikara melyik volt jobb?
2021. okt. 27. 19:43
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az A3 hiába könnyebb, jobb a kg lóerő arány a BMW javára! Bő egy másodperccel jobban gyorsul százra a bömös, és igen ez már érezhető különbség, meg futóműre is a BMW még egy 20d esetében is olyan mint ha zsinóron húznád, egy pillanatig nem éreztem egy-egy húzósabb kanyarban sem, hogy le akarna esni az útról. Szóval nem véletlenül van ilyen hype-ja vezetés terén a BMW-nek, még nem is kifejezetten erős motornál is egyszerűen jó vezetni.


Ezzel nem azt mondom, hogy az Audi 8P rossz, azt is nagyon szerettem, iszonyat komfortos, jól megy, csak a két autó közül szerintem a BMW E90 jobb! Egy 120 lovas kocsihoz képest főleg ha az szívóbenzin mindkét kocsi hatalmas ugrás lehet!


Ettől függetlenül, hogy a BMW-t dicsérem most újra egy Audi-m van!

Szóval az Audi-t mint márkát nagyon szeretem, itt a két konkrét típusnál gondolom a BMW-t egy hajszálnyival jobbnak!

2021. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, újabb szerias passatokkal is szemezgetek de a km benne Van mar azokba is, igy inkabb a bmw-t tartom nyeronek
2021. okt. 30. 11:32
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
Passatom sosem volt, de lényegesen unalmasabb autónak tartom a fentiekhez képest! Biztos tudja azt amit kell, de nem hiszem, hogy hatalmas élményt ad vezetésben! Apámnak volt VW Bora-ja nah az aztán rém unalmas autó volt vezetésre, ebből indulok ki!
2021. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!