Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használsz fedélzeti kamerát...

Használsz fedélzeti kamerát az autódban? Ha igen, milyen célra?

Figyelt kérdés
Például a saját igazad bizonyítására, ha baj történik, vagy random események megörökítésére, esetleg megosztod különböző portálokon, vagy mások segítségére akár?
2022. okt. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
nem, a biztosító igty sem fizet mindig kihuzza magát a felelősség alól
2022. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Leginkább a rendőrségi intézkedések során tud jól jönni (pl elhúz a tettes, de látszik a rendszám, vagy kétes baleset, stb).


De ezek a kihomályosított, netre feltöltött videók nem sokat segítenek, csak jót lehet rajtuk csámcsogni.

2022. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nincs, de be kellene szerezni.


Egyszer-kétszer volt necces helyzet más miatt, ahol én húztam volna papírforma szerint a rövidebbet.


Illetve időnként látok olyan közlekedőket, akiket simán megosztanék vagy beküldenék a rendőrségnek. Nem azért mert szar szemét szar spicli vagyok, hanem azért, mert mások életét és biztonságot veszélyeztetik teljesen szándékosan és tudatosan ami nem való az utakra.

2022. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Főleg azért, hogy ha baleset van akkor könnyen bebizonyítsam az igazamat.

De van amikor a felvételből vágok ki és elmentem a számítógépemre mert "érdekes jelenet" van benne számomra.


pl. balesetek utóképei ami "viccesen" alakult....

- M6, autó nekirepült a bazi nagy kék táblának

- kerék az út szélén, 200m múlva BMW beleépülve a szalagkorlátba

és hasonlók


vagy amikor épphogy balesetek vannak, azokat is elmentem.

2022. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Használok.

Egyrészt egy esetleges balesetnél bizonyító ereje van, és a rendőrség is 100%-ig elfogadja bizonyítékként, másrészt meg le szoktam mentegetni a necces vagy épp vicces közlekedési helyzeteket.

2022. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!