Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha új autó hátsó ablakaira...

Ha új autó hátsó ablakaira rakatok sötétítő fóliát akkor ugrik a garancia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sötítített hatsó ablakokkal vettem, de pld megkerdezheted a kereskedőt, többet tud mondani.

lehet, hogy az egyiknel nem a másiknal igen

2022. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugrik.

Hivatalos helyen csináltasd, ahol kapsz műbizonylatot.

2022. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én gyárilag így rendeltem meg az autómat. Nem szerettem volna sötétítést, de így csomagban olcsóbbra jött ki az autó, mintha nem kérem. Így lett.

Utólagosnál sem ugrik a garnaciád. Valamiért benne van az emberekben, hogy garanciális autóné egy csavarhoz nem nyúlhatsz hozzá, mert azonnal elvész az egész garancia. Ez nagyon nem így van! Bármit lehet az autóval csinálni. Legfeljebb arra az alkatrészre nem lesz garancia, ha bele akarnak kötni. Tehát mondjuk anyaghiba miatt berobban az oldalablakod, nem fogják ingyen kicserélni, mert hivatkozhatnak arra, hogy ezt a utólagos fólia befolyásolhatta. Egy motormeghibásodásnak a sötétített ablakhoz semmi köze. Tehát például motorhibára ugyanúgy jár a garanciád.

Én utólagos motorelőlmelegítőt építtettem be a garanciális autómba. Több garanciális probléma is volt: vezérlés, fényszóró. Mindkettőt szó nélkül cserélték.

2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. nov. 16. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Uj autot akarsz venni akkor rendeld meg sötítített hatso ablakokkal es kesz.
2022. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már szerintem megvan neki az autó, azért kérdezi.
2022. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megvan, igen
2022. nov. 17. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy hivatalos Llumar kivitelezővel csináltattam. NAgyon jól megcsinálták, kaptam hozzá plasztikkártyás műbizonylatot is.

Itt tudsz keresni kivitelezőt:

[link]

2022. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!