Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál indexelni, ha senki...

Szoktál indexelni, ha senki sincs a közelben, senki sem látja?

Figyelt kérdés

Szóval automatikus nálad az indexelés, vagy csak akkor indexelsz, ha van kinek?


Pl. körforgalomból kihajtasz, de közel s távol nincs senki se előtted, se mögötted, stb.


2023. febr. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Nope
2023. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Általában reflexből indexelek.
2023. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%
Ha tényleg kutya nincs az utcán mert kihalt környék és éjszaka van, akkor nem feltétlenül. De az automatizmus bennem van, úgyhogy néha még akkor is kirakom. Nem értem sok embernek miért rohad le a keze attól hogy lenyomja azt a kis kart ami mellett egy centivel amúgy is elmegy valamelyik kezed ahogy kormányzol, vagy kinek annyira zavaró a hangja hogy nem bírja ki pár másodpercig. Még ha mizofóniás vagy akkor sem indokolt. Értem én, nekem nem ilyen luxi autóm van de sofőrködtem egy időben egy gazdag családnak, először akkor új 7-es BMW-jük volt, később egy Audi A8. Mindkettőben tespedt az ember mintha az egész világ az övé lenne, még én is csóró sofőrként elkaptam azt az életérzést főleg amikor egyedül mentem vele erre-arra, tény hogy az ember az ujja hegyét nem akarja megmozdítani ha ekkora királynak érzi magát egy ilyen tepsiben, de még akkor sem rohadt le a kezem hogy kirakjam.
2023. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Én is reflexből. A forgalomra koncentrálok nem arra hogy ki hol van vagy hol nincs körülöttem.
2023. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
15%

Körforgalomból kihajtva indexelni a legrosszabb példa, mert a világ legfeleslegesebb dolga. Összevissza, megtévesztően csinálja egy rakás ember, miközben a jármű mozgásából úgyis egyértelmű, hogy hol fog kihajtani az ember.


De amúgy igen, szabályosan indexelek akkor is, ha egyedül vagyok az úton.

2023. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Éjszaka a kihalt utcán is indexelek, annyira bennem van hogy rossz érzés nélküle bármit csinálni
2023. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Amikor az udvaromon állok ki a garázsból akkor is.
2023. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen, automatikusan jön, nem szoktam mérlegelni, hogy ki látja.
2023. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Reflexből kéne jönnie.

Gyalogosként sokszor zavaró mert nem indexelnek ha nincs másik autó a közelben.

2023. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%

#9

Mármint sokan nem indexelnek. Természetesen nem mindenkire értettem. :)

2023. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!