Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktál indexelni, ha senki...

Szoktál indexelni, ha senki sincs a közelben, senki sem látja?

Figyelt kérdés

Szóval automatikus nálad az indexelés, vagy csak akkor indexelsz, ha van kinek?


Pl. körforgalomból kihajtasz, de közel s távol nincs senki se előtted, se mögötted, stb.


2023. febr. 14. 17:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
31%

#20

"fura ívben megy körbe"


Tanulóvezetők, meg kezdők szokták betartani azt a hüle szabályt, hogy körforgalomban jobbra tartás van. Persze úgy mozog ettől, azt gondolod lehajt.

2023. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%
#21 Pont a kezdő az, aki csiga tempóban megy egy körforgalomban, és rákészül a lehajtás előtt a kormányzásra olyan mértékben, hogy kívülről nála látod a legegyértelműbben, hogy mit akar csinálni. Na meg azért nem sötétített szélvédős páncélozott járművekről beszélünk, elég azt észrevenni, merre néz a vezető.
2023. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
31%
Indexelek, mindig.
2023. febr. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 krwkco ***** válasza:
31%

"Szoktál indexelni, ha senki sincs a közelben..."

Szoktam. Szerintem akkor kell leginkább indexelni.

Mert ha a sofőr azt gondolja, hogy senki nincs a közelében, aztán mégis van, akkor jobb, ha az idegen tudja, hogy az indexelő autó merre akar menni!

2023. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

@5


Aha, aztán egy ilyen "láttam hogy ki fog kanyarodni" hölgy miatt satufékeztem a körforgó közepén fél centire az ajtajától...

Nekem nem lett volna nagy bajom, engem a motortér megvéd, viszont ha belemegyek 10-20km/h-val a kis testébe akkor nem lett volna boldog.


A rendőrség megköszönte a felvételt

2023. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Lilluci27 ***** válasza:
32%
Szoktam, már annyira berögzült a mozdulat.
2023. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
Indexelni könnyebb, mint hátranézni, hogy ki van mögötted.
2023. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyenekből van sok mint a 27es. Meggondolatlan, felelőtlen nem törődöm sofőr de indexel. Na pont ezeknek nincs helye a forgalomban.
2023. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
indexel aztán körbenézés nélkül sávotvált.. ilyenek ezek.
2023. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"indexel aztán körbenézés nélkül sávotvált.. ilyenek ezek."


Olyan szitura gondoltam, hogy indexel valaki és letér az útról. Magyarán az út az megy tovább de én nem tovább megyek hanem átmegyek egy másik útra. Ugye a másik utat azt látom, meg azt is látom, hogy szembe jön e valaki. Akkor meg minek nézzek hátra, hogy ott jönnek e? Erre gondoltam.


Nyilván nem fog hátulról nekemjönni. Oda minek nézzek? Már visszapillantóba.

2023. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!