Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még középiskolába járok és...

XPatriK07x kérdése:

Még középiskolába járok és van e valami kedvezmény a jogosítvány megszerzésére és hogy az így mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a környező autósiskolákban. Erre így nem lehet egy általános választ adni.
2023. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem töltötted még be a 20-t, akkor a kreszből tudsz 25 ezret visszaigényelni, semmi több kedvezmény nincs
2023. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
500 ezerrel lehet nyugodtan számolni manapság
2023. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyes iskolákban van támogatás, hiányszakmákat tanuló diákokat szokták ezzel támogatni. Az iskoládban is körbekérdezhetsz. Ezen kívül van a sikeres kresz vizsga után a visszatérítés, a hogy a #2-es mondta. Ezen kívül szerintem nemigen vannak támogatások. Ha ez az első jogsid és minden elsőre sikerül, akkor olyan 450-nel szerintem számolj. Ha már plussz órát kell venned/buksz valamiből akkor minimum 500.
2023. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állami szerintem nincsen, max az autósiskola intéz ilyet, őket kell megkérdezni. Ahol én csináltam 7 éve, ott ingyen volt a KRESZ oktatás, ha náluk csináltam végig az egészet, illetve egy másik külön kereste fel az iskolákat és ajánlott valami akciót a diákoknak, annak a feltételeire nem emlékszem. Szolnok.
2023. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 ezret visszakaphatsz a kresz árából, de így is 500 ezer ft környéke lesz, mire megszerzed a jogsit. Más kedvezmény nincs.
2023. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!