Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha BMW-t visz szerelőhöz az...

Ha BMW-t visz szerelőhöz az ember akkor miért próbálják egyből lerántani ha nem ért az autóhoz komolyabban?

Figyelt kérdés

Ráadásul a saját szerelőmről van szó akihez én is hordom, csak én nagyjából képben vagyok azzal, hogy mi mennyibe kerül meg mennyi idő kicserélni.


Egyik ismerősöm most vett egy BMW-t és hozzáirányítottam miszerint korrekt szerelő, viszont mikor mondta ismerősöm, hogy milyen árajánlatot írt össze neki, hogy mi mennyibe fog kerülni akkor csak néztem, és felhívtam, hogy most ez micsoda? Erre csak annyit mondott, hogy hát miért nem mondta az ismerősöm, hogy én ajánlatottam őt mivel szavait ismétlem "láttam rajta, hogy madár és ha telik BMW-re akkor teljen szerelésre is akkor meg miért ne keressünk egy kis pénzt?"


Bár ismerősöm se értem miért nem mondta, hogy én ajánlottam, nem mintha emiatt ezt kéne csinálnia, de azért elég nagy csalódás volt a szerelő ahhoz képest, hogy velem korrekt volt eddig és annak is tartottam, de ezek szerint csak azzal az akit nem tud hülyére venni..


900 ezres ajánlatot adott, ebből lett utána 480, szóval nem kis pénzt akart szakítani, mondván neki belefér. Ami részben igaz is, csak azért szerintem elég undoritó ez a hozzállás, ezt meg is mondtam neki és elnézést kért. De sajnos ez típusbetegség az autószerelőknél ahogy látom..


2023. jún. 29. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
cool story bro
2023. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, neked még komolyan nem tűnt fel, hogy az emberek többsége egy spermium és ott bsz át, ahol tud? Ezzel az erővel a Jóistenhez is mehetsz hőbörögni. Egyébként meg miért ne tenné ezt az az illető? Én vállalkozó vagyok, normális árakon dolgozom, fix nyilvános árlistával, mégsem ez kell az embereknek, hanem hogy jó drágán jól lerántsák őket. Én ilyen elmebeteg debil becsületes fsz vagyok, de más miért lenne az? Mi haszna lenne ebből?
2023. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#10


Elég sok helyen voltam már a sufnituning kategóriától a márkaszervízig és nem "kotlám" van, de nem akarok itt hencegni. Az, hogy fél éves várólista van a normális helyeken szintén vicc kategória. Csak durrogtatsz a levegőbe, tapasztalat nélkül ahogy látom.


Elmondtam neki merre van az előre, igen. Attól még nem hinném, hogy nem csinálná meg egy ismeretlen emberrel újra ezt, csak az ismerősömet nem fogja újra átcseszni és ez elég szomorú. Leginkább ugyanúgy "tesztvásárlásokat" kellene náluk is végezni mint más területeken és ha elkapják akkor keményen megbüntetni százezrekre/milliókra, többedik alkalomnál meg szépen eltiltani a szakmájától.

2023. jún. 29. 16:02
 14/20 A kérdező kommentje:

#12


Azért tehetik ezt meg mert nincs ellenőrzés sajnos. Én is vállalkozó vagyok és a legkisebb hülyeségért is elég keményen büntetnek. Közel nem olyan haszonkulccsal dolgozok mint a szerelőm, még is becsületesen teszem a dolgom.


Az a haszna az embernek abból, hogy becsületes, hogy nyugodtan alszik és nem fél attól, hogy mikor rúgja rá az ajtót a NAV vagy mikor rúgja rá az ajtót gazsi meg a fél család, hogy átverte.

2023. jún. 29. 16:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaj tudom, te vagy a "bézbózsapkás" menőcsávó akinek az elsőbbségadás tábla csak ajánlás mert BMW van a seqqe alatt. Annyira tipikus megnyilvánulás. 😂 Akkor hajrá, menj dolgozni a NAV-hoz és utazz rá a szerelőkre! Te is csak kamuzol itt mert ráérsz. Országos problémát csinálsz abból hogy ÁLLÍTÓLAG a haverodat be akarta húzni az aranyfaszú szerelőd. Ha még így is lenne, akkor elanyáznál egyet magadban és kész. De nem, te ide jössz és hergeled a népet. A kérdésed simán kitaláció és provokáció. Nyári szünet van.
2023. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15


A te megnyilvánulásod is tipikus, aki egy kalap alá veszi az összes BMW-st mert neki nem telik egy ilyen autóra és elmondja, hogy nem is kéne neki és ő boldog a ki suzuki swiftjével meg a hasonló sz*rával, de azért tudja legbelül, hogyha hirtelen sok pénz hullana az ölébe akkor nem a legújabb suzuki modellt nézegetné, hanem az BMW,Audi,Mercedes, stb stb. szalonokat látogatná inkább.


Az ilyen 20 éves BMW-vel menőzös suhancokat meg ne hasonlítsuk azokhoz akik újonnan vagy fiatalon veszik meg az autót.


Itt szerintem te hergelsz a bicskanyitogató kommentjeiddel miszerint, rendben van és az a szerelő dolga, hogy lerántsa azt aki nem ért hozzá. Szép világ is lenne ha mindenhol lerántanának téged is 3x annyival amihez nem értesz legyen az bármilyen bolt vagy szolgáltatás.

2023. jún. 29. 16:19
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szerelő, de az én szerelőmnél a munkadíj ugyan annyi volt akkor is amikor Suzukival mentem oda és akkor is amikor már Mercivel.
2023. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Válts szerelőt, öreg 25 éves BMW-m van és ha viszem szervízbe( évente 1x) akkor is normális,korrekt áron megoldják a problémát.
2023. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez egy gyenge trollkérdés
2023. jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#17


Ez így van, csak éppen egy Suzukiban cserélni valamit pofon egyszerű, míg egy újabb BMW-ben sokkal körülményesebb.


#18


25 éves BMW-nél persze, hogy korrekt az ár mivel egyszerűek voltak még mint a faék.

2023. jún. 30. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!