Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktató által kezdeményezett...

Oktató által kezdeményezett oktatóváltás?

Figyelt kérdés
A héten kezdtem el a jogosítványt (forgalmi), ma volt a második óra. 2 óra lett volna egybe tartva, de az első óra után megköszönte az oktató a munkát, mondta hogy leagyja a kartonomat, és további sok sikert és elment. Nem értem hogy ez miért volt, nem csináltam semmi veszélyeset, a kérésének megfelelően próbáltam eljárni. Rutinpálya volt még csak.
2023. júl. 6. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A leírás alapján igen.
2023. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még :D Hívd fel a sulit és érdeklődj hogyan tovább.
2023. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Látta hogy számegyenesen 0 az érzéked az autóhoz és nincs kedve kinlódania veled mert úgysem lesz soha jogsid. Jól tette.
2023. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Én még sose nem hallottam ilyet. Inkább azt szokták mondani, hogy hát sok órát kell még venned, hogy minél több pénzt hagyj ott.
2023. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. Igen, azóta kerestem másik oktatót.

3. Minden héten járok gokartozni, több versenyt is nyertem már, nem hiszem akkor hogy olyan borzalmas rossz lennék.

Egyébként elég bunkó, rossz oktató elvileg, ha tanul nála 4 ember összesen.

2023. júl. 6. 23:34
 6/14 A kérdező kommentje:
24 éves fiú vagyok egyébként.
2023. júl. 6. 23:39
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Minden héten járok gokartozni, több versenyt is nyertem már, nem hiszem akkor hogy olyan borzalmas rossz lennék."

Akkor ez lehet a baj. A gokartozás és a közúti közlekedés két külön műfaj. Biztos nyomod neki, mint az ökör és azt hiszed, hogy már mindent tudsz, az oktatónak meg már valószínűleg tele van a töke az ilyen Vér Istvánokkal.

2023. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyomom mint az ökör. Azzal is teljesen tisztában vagyok, hogy nem ugyan az a gokartozás, és a közúti vezetés, közlekedés. Tudom, hogy jobban tudja az oktató az autóvezetést, közlekedést, mivel ő az oktató.
2023. júl. 6. 23:55
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a Vér István?
2023. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jártál, ha leadta a kartont, főleg ha ilyen rossz a híre.

Max. pletykákat hallasz, mi lehetett az ok, a suli nem fogja kiadni az infót.

2023. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!