Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autónál miért...

Elektromos autónál miért ilyen könnyü elforgatni a kormányt álló helyben?

Figyelt kérdés
Felhasadt a szemöldököm, mert lefejeltem az autó tetejét beszálláskor. Hozzá voltam szokva ahhoz a mozdulatsorhoz, hogy beszálláskor megkapaszkodom a kormányban, és úgy ülök be. Ezúttal viszont egy nissan leaf-et kellet vezessek, aminek olyan laza, könnyen elfordul a kormánya, hogy egy újjal körbe lehet pörgetni, mintha csak csapágyakon forogna üresben. Szóval megfogtam a kormányt, azt hirtelen elfordult és bumm a fejes. Nem azt mondom, hogy rossz autó, ezt ki lehetett volna védeni ha nem vagyok béna, de mégis mi a gyakorlati haszna van ennek a "feature"-nek?

jan. 11. 12:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha ilyenek jutnak eszedbe elsőre, akkor nem csodálkozok, hogy felhasadt a szemöldököd.
jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 hypno ***** válasza:
38%

#12


Végső soron ha 100+ millió dolláros utasszállító gépek irányíthatók ezzel a módszerrel és biztonságosnak találják, akkor egy autó esetében is.


Az önvezetés nem is képzelhető el másként.

jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
21, most komolyan. Odalépsz egy zárt autóhoz. Kinyitod az ajtót. Mit fogsz meg előszőr? Semmit? Csak úgy bedobod a segged?
jan. 11. 16:12
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
#22 Önvezetésnél az elektromos szervó motorjával mókol a rendszer, azt is használják.
jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%
Életemben nem hallottam ilyen ökörséget, hogy valaki a kormányba kapaszkodjon be/kiszálláskor.
jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Me elektromos szervó van benne, nem olajszervó. De ez van pl fiat panda-ban is ami benzines mégis elektromos a szervója, city szervó, ezt a nők miatt kellett bevezteni mert ők gyengék és nem tudják tekerni a sima kormányt.
jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%
#26 Attól hogy elektromos szervó van benne (mint szinte minden fiatalabb autóban) még nem lehet végtelenszer körbe-körbe tekerni végtelenszer a kormányt.
jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ilyet senki nem mondott
jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%
3 oldalnyit vitázni a semmiről, csak azért mert valaki balphasz...
jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Dzsendzsi2 válasza:

Kedves kérdező

23-asra a válaszod hogy semmit bár ajtót úgy zárom ahogy szállok be szóval az ajtót ha azt nézzük de amúgy tényleg semmit aki meg megfogja kormányt annak kicsi a hely a kocsiban én szerintem

jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!