Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné megvenni ezt a BMW-t?

Megérné megvenni ezt a BMW-t?

Figyelt kérdés

A 3-as szérián belül a legjobb variáció (20d M47) viszont belső felszereltsége nem a legfejlettebb, nincsen fedélzeti számitogép pl csak cd, usb...

kivul belül imádom, szín minden számomra tökéletes csak 300.000 km van benne.

Ezt később (mondjuk ilyen 4 év után) mennyire lenne egyszerű eladni? Nagyon maximum 350.000-ig mennék vele szerintem



jan. 27. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Unix vagy Bárdi oldalán meg nézed vezérlés-vizpumpa talpasgömbfely szilentek föleg a hátso futomünél az atya uristent is ki kell cserélni mert

driftazsé megy vele. és mindjárt 300e km = 300e ft csak alkatrész

jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
cserélni (ha szar) csak a szilenteket kellene a többi ki volt!
jan. 27. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Készülj fel kb közel 1 millát rá kell locsolnod, kezdésnek!
jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan lehetetlen megmondani, ha jól tévedek 1998-tól 2007 vagy 2008-ig gyártottak M47 tipusú diesel motoros 3-ast.

4 év múlva a legújabb is 20!!! éves lesz, átlagosan elhasználva az értéke jelképes lesz.

Az első évjáratok a "jó" hírű, VP adagolóval készültek, ezeknek az ára is olcsóbb, nagyjából az adagoló javítás árával vetekszik. Na az nem ajánlott. A műanyag küszöbboritás alatt szépen tud porladni arra sem árt figyelni.

jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
62%

Amúgy ha esetleg abban a könyöklőben van AUX-is..


De egyébként, egy 320D BMW-t akár E46 akár E90 könnyű eladni, mert szerintem jelenleg a leglenézetebb típus az összes német prémium márka, összes modelljei között. Azon nem kell aggódni, inkább akkor aggódj, amikor a vásárlóközönség majd megjelenik....

jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Ezt én is ugyanigy gondolom és apukám véleménye is ez ő csak a felszereltséget hiányolta nagyot

És van a könyöklőben AUX!

jan. 27. 13:48
 7/14 Koaxk Ábel ***** válasza:

Akkor az jó eséllyel E90-es, de ha ez a szíved vágya éld meg!

Nekem is volt E90 imádtam... mert egy jó autó, és e a 20D motorral is és feszes futóművel is nagyon jó az úttartása. Nem lebeszélni akarlak róla, mert egy jó autó. A belterén is lehet javítani, tudok képet mutatni "fillérekből" lehet olyan bőr kárpit a kocsiba, hogy senki nem mondja nem gyári ülés.


Eladás megint más történet amit írtam.... Sajnos van egy raj réteg akit nagyon nehéz kiszűrni

jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen a bőrözésről tudok én is viszont erre az autora nem tervezek ezt ugy hagynám ahogy van mert tetszik is

Igen E90!


Igen-igen ezt mondja mindenki hogy egy skodát pl lehet nem vesznek meg 20 évesen a C-k meg majd sorba állnak majd mert bmw 😅

jan. 27. 14:09
 9/14 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem feltétlentül bőrözésre gondolok:

[link]


Itt konktértan olyan ülést csináltathatsz a kocsira amilyet akarsz!

Nekem bőr mániám van, így a korábbi két autómra Audi A3, BMW E90-re egyedileg terveztettem, de hidd el nagyon baszó tud lenni.


Most egy Audi S1-esem van ennek eleve bőr az ülése, meg hát ez egy gyári sport modell ez így korrekt!

jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
aha vágom, gondoltam hogy van ilyen oldal hogy bármit kérhetek de azt majd a végleges autómra terveztem
jan. 27. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!