Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 millió Ft-os autót utalva...

6 millió Ft-os autót utalva vagy készpénzbe fizetnétek?

Figyelt kérdés
Gondolom a készpénzt jobban szeretik, talán többet is engednek az autó árából.
márc. 13. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván utalva.
márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Kp-vel jobban lehet alkudni, ez tény.

Minden Autómat így vettem, még 20M+ ban is

Kereskedőkkel is lehet üzletelni, írjon az adásvételire amit akar, nekem mindegy.

Volt hogy tényleg 1M körülit is engedtek, jó nyilván nem egy 2 millás autóból de na :)

Elmentek páran, lehetőleg nem egyedül és annyi.

Aki csak utalva fogad el pénzt azzal nem is foglalkoztam sose, azok ritkán engedtek még 2 forintot sem.

Ugyan ez autó eladásnál is

márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még 100ezret se vennék fel kp-ban, nem hogy milliókat. Fizessen a bánat 100ezret csak a pénzfelvételért a banknak. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb az utalás és ami legfontosabb letagadhatatlanul VAN NYOMA. Nem beszélve a kp-s fizetésnél a biztonsági aggályokról. Ha utalással nem kell a pénzem, rohadjon rá az eladóra, ennyi. Ha neki annyira kell a kp, vegye fel a bankjából, miután átutaltam azt kész. Én eladói helyzetben sem szívesen bohóckodnék a kp-val.
márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem értem ezt a kápézást meg alkudozást.


Ha alkudni akarok, alkudni fogok, aztán onnantól a megállapodott árral kötjük meg az adásvételi szerződést. Ha meg már ott tartunk, hogy adásvétel és a pénzt kell átadni ott nekem senki ne kezdjen alkudozni...

márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!