Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lesz ingyenes a középisk...

Miért lesz ingyenes a középiskolás diákoknak a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Egyetlen épkézláb indokot please! Miért olyan fontos a kormánynak, hogy még több sofőr legyen az utakon, még több autóval? Akinek nincs pénze jogsira, autóra lesz? Akinek van, az eddig is megoldotta. Félő, hogy olyanok fognak majd jogsihoz jutni, akik mellé csak valami csotrogányt tudnak megvenni, amivel majd az utak biztonságát veszélyeztetik. Milyen lesz az oktatás minősége, mert ahogy hallom, nem csak hivatalos oktatók fognak oktatni, hisz nincs hozzá elég emberük. Miért nem inkább KRESZ órát iktatnak be a tanrendbe, minden gyereknél? Sokkal fontosabb lenne.

márc. 14. 10:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Kik azok, akiket ez érint? A jelenlegi 16-18 éves korosztály. Ők mikor is fognak először szavazni?


Na ugye...


(egyébként kb. 20 éve házal minden választás előtt valaki ezzel, eddig soha nem valósult meg...)

márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Választási manna lesz ezis, akit megtudnak vezetni.

Mint egy kis krumplival.

márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#10: "Vagy ha sokat bukik, fizetni kell, mittudomén."


Ezzel egyet is értenék, ha már ingyenes lenne.

Ne a fogalmatlan hülyéket támogassuk abban, hogy ötödik próbálkozásra átmennek valahogy és utána közveszélyt jelentenek az utakon.

De egyébként én is túlzásnak tartom ezt a kedvezményt. Inkább azt mondanám, hogy aki elsőre átmegy, annak az elméleti tanfolyamot és gyakorlati órákból az első 30-at térítse vissza az állam. Vagyis aki mondjuk 60 óra után vizsgázik le sikeresen, az féláron tenné le, aki meg megbukik, az meg teljes áron.

márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
Ingyen jogsi, ingyen ebéd, ingyen tankönyv adómentesség. Mi jár még nekik ingyen? Én meg soha semmit se tudtam igénybe venni, mert akkor még semmi se volt.
márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Az ingyen ebéd, ha csóró a szülő, 100 alatt van az 1 főre eső jövedelem. Ingyen tankönyv, de őszintén, eléggé silány a minősége. Inkább fizetnék érte. Adómentesség, ha van állásod, 3 évig.

Nekem pl. nem kellett annakidején nyekvvizsga. Ja, hogy nem kaptam meg a diplomát, csak mehettem államvizsgázni. Szóval azért csak megcsináltam a nyelvvizsgát, mert visszatartották a papírt, a cég meg nem adta meg a végzettséghez kötött fizut addig. Itt is lesz vmi kitétel, biztos.

márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Jönnek a választások...megpróbálnak kedvében járni a fiatalnak...krumplit mégsem lehet osztani
márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom úgy lesz ez is imgyenes, mint a 70 milliós csok :)
márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Jó, legyen. De akkor a 25 év felettieknek meg ingyen autót adjanak, akik saját pénzükből csinálták meg a jogsit.. Mi mit kapunk amúgy? Semmit, csak dolgozz... Adómentesség?, - Ingyen jogsi? Mi van itt? Házat ingyen nem szeretnének nekik adni??
márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy ezt én se értem, jövőre majd autót is ingyen kapnak? 50% diákkedvezmény a benzinre? :D

A jogsinak semmi értelme önmagában, kell hozzá egy autó is amit fenn is kell tartani, ami nincs ingyen.

márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyetlen indoka van, hogy szavazókat kapjanak
márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!