Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb értékű autókat hogyan...

Nagyobb értékű autókat hogyan szoktak kifizetni?

Figyelt kérdés
Ha valaki vesz egy használt autót akár magánszemélytől akár kereskedéstől, manapság azt mindenképp átutalással fizetik ki? Oké egy pár százezret érő autót készpénzben is kifizetnek, de egy 5-10 milliós autónál már utalni szokták a vételárat?

márc. 20. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

#10

azt tudod hogy másfél millió felett nem lehet készpénzbe

fizetni mert büncselekmény

olvass utána

márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem, #11-es miért van lepontozva, magánszemélyek között valóban nem gond a nagy kp, de ha már az egyik kereskedő, akkor meg van szabva, milyen esetekben van 1, 1,5 vagy 3 milliós értékhatár.
márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hiába pontoznak le van a családba használtautó kereskedő

onnan tudom nem a hasamra ütöttem,volt belőle baj ott is,a kereskedő illetve vevő részéről is,felőlem 20 milliót is fizethetnek kp ba csak ne legyen sírás mikor a bíróságon találják magukat.

márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sok használtnepper úgy oldja meg okosba, hogy ő hivatalosan nincs a képben. csak zsebreteszi a lóvét, az adasvételi pedig az eladó és vevő között jön létre, természetesen teljesen illegálisan, sokszor bianko szerződessel
márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%

Utalasnak van nyoma

De hiaba irod itt gyiken tul sok s retardalt es ha valami nem tetszik nekik lepontoznak. Sajnos a hulyek vannak tobbsegbe azok is osztani akarjak az eszt

márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

“rengetegen fizetnek a boltban/benzinkúton is kártyával... “

Igen, és legalább annyian készpénzzel.

márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!