Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata után manuális váltós...

Automata után manuális váltós autó?

Figyelt kérdés

Közel 20 év után a jelenlegi kocsim úgynézki szép lassan megadja magát és szeretnék használta vásárolni egy másikat, de abban az árkategóriában "értelmes" automata jelölt nem nagyon van, csak manuális sebességváltós opció.


Gépjármű kell mindenképp, de kicsit aggódnék újra vissza/rászokni a kuplungozásra. (anno úgy vizsgáztam, de az első választásom a mostani automatára esett, ennek ahogy irtam közel 20 éve már)


Ki milyen jó tanácsot tudna adni ezügyben? Köszi előre is!



márc. 20. 21:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mennyit? Oda-vissza 20 kilométer naponta. Érdekes időszak lesz, az biztos, már fejben kezdem összerakni a dolgokat szép lassan.
márc. 21. 13:35
 12/15 anonim válasza:
Helló, én azt tudnám javasolni, keress egy oktatót. Nem fognak elzavarni, ha vázolod a helyzetet és veszel 1-2 órát. Igaz nem a legolcsóbb, de ennyi idő alatt vissza lehet rázódni, főleg, hogy az alap tudásod megvan.
márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyél pár gyakorló órát oktatóval. Milyen árkategóriában nézelődsz pontosabban?
márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
volt olyan, hogy egyidöben volt kezi es automata kocsink. az automatänäl rendszeresen rugtam a taposot, meg neha fekezeskor elfelejtettem kuplungolni es lefulladt a kezi vältos kocsi... :)
márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én pár év automata (szüleimé) után vettem manuális váltós autót. Eleinte fura, de csak elindulásnál rossz. Meg párszor előfordult, hogy kuplung helyett féket nyomtam, vagy megállásnál nem vettem ki a sebességet. De annyira nem szörnyű.
ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!